zdjęcia
menu
subskrypcja
słowa kluczowe
Informacje
Jesteś w kategorii gdzie znajdują się zdjęcia w tematyce AZS Poznań - Wrocław. Poruszanie się po stronie jest bardzo proste. Najpierw wybieramy główną kategorię a następnie konkretną galerie zdjęć lub interesujące nas fotografie. Na pewno każdy znajdzie tu coś dla siebie.
System reklamy Test
statystyki
ilość zdjęć w galerii: 40
data dodania: czwartek 29 wrzesień 2005
3877 odsłon
5575 odsłon
3420 odsłon
8133 odsłon
2475 odsłon
3882 odsłon
6793 odsłon
4920 odsłon
6263 odsłon
9545 odsłon
pierwsza stronapoprzednia strona
 
12
3
ostatnia strona
nastepna strona

AZS Poznań - Wrocław





losowe komentarze
Bartosz Kurek Jak czytam niektóre komentarz to żal mi ludzi, którzy to pisali. Nn co złego jest w wyznawaniu miłości?, więc żal mi ''ewci''. A tak wogóle według mnie Bartek jest:boski, przystojny, wspaniały, cudowny, najlepiej grający w siatkówke i wgl taki naj;)
I pozdro dla Bartka:*
Ryan Sullivan teraz ma lepszą fryzurę :) do przyszłego roku!!!
Julia Trębacz matkooooo ta laska ma boskie cialo a o nogach uuuuuuuuu to juz nie wspomne
Piotr Paluch wujas
Piotr Świderski fajna fotka piotrek kiedy mesz z kolejzrz rawicz vs rkm rybnik
Bartosz Kurek też życzę powodzenia, właśnie oglątam wasz mecz z Turcją! i co chwile słysze Kurek to.... Kurek tamto.... jesteś świetny Kocham cię
jak byłam w tym roku na obozie siatkarskim (trenuje w Gdyni w Treflu) w skurczu to wtedy graliście w Gdyni 3 mecze obejżałam tylko jeden, ostatni najważniejszy ponieważ miałam trening. jak oglądałyśmy mecz z koleżankami ( była tam jedna dziewczyna z Londynu) to jak cie widziałyśmy krzeyczałyśmy Kurekk!!!!!!!! świetnie pan gra :) <3 może kiedyś będe w reprezentacji Polski bo narazie mi dobrze idzie ;] mam 13 lat i jestem w młodziczkach.
Bardzo serdecznie pozdrawiam i całuje!!!! ;d :*

P.S
jak byliście w Gdyni w hotelu Nadmorskim to poszłam z kolegami i koleżankami do Mariolki na lody i tam spodkałam Plińskiego i .....(numer 17)
pozdrowienia dla nich!
kibice - WKS Śląsk Wrocław brawo brawo
Anna Barańska nawet z kontują ani gra dobrze:)
Niklas Klingberg Niklas do Gorzowa dawaj
Dominika Łuszcz Jednak weszliscie na ta strone i ogladneliscie to zdjecie czyli przykulo wasza uwage dlatego nie pierdolcie ze wam sie nie podoba. Jedyne pechowe zdjecie a wy juz pojezdzacie dziewczyne. ogladnijcie reszte a wtedy pogadamy. Co ma wogole na celu pisanie obrazliwych komentarzy??? Jesli wam sie nie podoba to spierdalajcie i nic nie pisze. Przykro jest czytac zle opinie osobie wiec zachowajcie sie jak prawdziwi faceci i zachowajcie to dla siebie a zostawcie miejsce dla milych opini!! KOCHAMY CIE !!!!!!! bedziesz wiedziala kto to napisal:):):)::*: OLEJ ICH!! :P
Bartosz Kurek Rzeczywiście Bartek gra świetnie. Tylko nie moge zrozumieć miliony dziewczyn, które się zakochują w nim, dziewczyny przecież nie wiecie jaki on jest. Nigdy nie gadałyście z nim, nie spędzałyście z nim czas nie wiecie jaki naprawde jest. Zadajcie sobie proste pytanie: WARTO??
Bartosz Kurek Lepiej się dziewczynki ortografii pouczcie.
cheerleaders Night of the Jumps no prosze...kolezanki ze szkoly:D:D
Rune Holta Najlepszy!!!
Łukasz Kadziewicz Teraz już może być tylko lepiej ;)
Bartłomiej Jaszka Jestem dziwczyną Bartka,mieszkamy razme w Berlinie i bardzo się kochamy. Śmiać mi się chce jak czytam wasze westchnienia do niego....dajcie sobie spokój jest zajęty
Anna Barańska - Milena Sadurek Ania: jesteś boska!!!
Henrik Moller bzle dobrye b
Stanisław Burza Zostań w Unii!!
Bartosz Kurek ale wy jesteście załosne tak naprawde zadna go nie znaa.;/
Mariola Zenik - Milena Rosner - Anna Barańska - Milena Sadurek Co jak co, ale przyznać musicie - mamy najpiękniejsze siatkarki, co nie? i do tego takie zdolne
Złoci medaliści Drużynowych Mistrzostw Polski - Atlas Wrocław serdeczne gRATULACJE
Hans Andersen he´s hot and a good rider, that´s a good kombination;):)<3
Eleonora Dziękiewicz - Katarzyna Skowrońska Dolata - Anna Barańska Najlepszą i najładniejsza siatkarką jest Kasia Skowrońska.
Bartosz Kurek On jest najlepszym siatkarzem!!! Kiedyś wspomnicie moje słowa!
Krzysztof Słaboń Co za zbieg okoliczności :)
Krystian Klecha hejo x* cmoki w kroki x* dla fanów speedwaya! ;D;D mUa x*
Anna Barańska ANIU BARDZO CIĘ LUBIEM
Łukasz Kadziewicz pozdrowionka z lublina!ŁUKASZ królem smiesznych min!!!:)
Jason Crump Jason Crump
wyszukaj zdjęcia
proszę używać polskich znaków
fotografia ślubna Wrocław
baza sportowców
nowe komentarze
Basia Gołąb Chcialbym aby dla mnie zatańczyła :)
Basia Gołąb Ślicznotka i te piersi mmmmmmmmmm
Anna Barańska aniu jesteś śliczna laseczka koham cię
upadek - Rune Holta - Wieslaw Jagus jagguś to mój tata
Sofia Gonzalez - Iuliia Gnydiuk Jestem bardzo dumna z moiej siiostrzenicy Magda Luxemburg
Tomasz Kosztowniak Solo nic się nie zmieniłeś od czasów gdy na szkolnym boisku grałeś z chłopakami.... ksywa też ta sama ,jeszcze z podwórka heh...
Tomasz Tłuczyński nkt mi go nie zabierze to moje ciach i koniec całuski dla tomka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
kibice - Stal Rzeszów Uwaga bo wygracie resoviańskie mieczaki!!
stal stary polski klub
potęzny i wspaniały
bialo-niebieskie barwy ma
a w herbie jest ptak biały
i chociaz klub ten stary jest
kazdy mu wierny jest, każdy mu wierny jest!!
płoną stadiony, płynie krew
STal już tam jest!
stal już tam jest!
Z,Z,ZK<ZKS, Stal!!!:*
Michał Ruciak Rucek! Najlepszy jest! :) i ma słodkiego synka! <3
kibice - Stal Rzeszów resovia grać nie umie, tylko cwaniakują.. stal rządzi!!! ;];]

KOCHAM
kibice - Stal Rzeszów STAL I TYLKO STAL I TYLKO STAL RZĄDZII IRZĄDZIĆ BĘDZIE I WYGRYWAĆ
kibice - Stal Rzeszów Stal to bogowie... kocham ich, a resovia szkoda gadać, tylko w gebie mocni,,, taa taka prawda....
pozdro dla kibiców stali ::*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:
Bartosz Kurek 'hiehie'- uwierz nie uciskają go te ochraniacze :P wiem coś na ten temat
+ oj jest eXtra ;*
Bartosz Kurek ale na jakim zdjęciu???
samotność Bardzo mi się podoba to zdjęcie. Najlepiej oddaje istotę samotności. Gratuluję wrażliwości i talentu.