losowe komentarze
jest piękna
asas to ty jesteś idiotą, poczytaj uważnie kobieto w jakich barwach pojedzie Andersen !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.
Hans jest świetny tylko ze mało popularny ale i tak go bardzo lubie buziole dla ciebie trzymaj sie ciepluteńko:)
ładna jestes az mi sie podobarz
Ania co tu dużo mówić jesteś świetna!! Bardzo dobrze, że grasz w reprezrezentacji!!! Di\ziękuję za piękną grę.
Ach ten loczek blond!!
Pięknie wyglądasz i uśmiechaj się więcej..:D
Weście wy się zastanówcie,po ile wy macie lat 11-14.? Nie pomyślałyście o tym,że on z wami nie będzie i nie może być.? Za to go przecież mogą zamknąć.
Jak wy nie myślicie Emil ma laske Alishie. Na GP w Bydgoszczy nawet ją pozdrawiał i jej dziękował. To prawda,że Emil jest słodki,przystojny itp. Ale wróćcie na zienie,jest dla nas nieosiągalny. Pozdro dla normalnych fanek Emila i żużla.
Gapa musi przede wszystkim uwierzyć w siebie
a co cie to obchodzi ze nowe? na szczescie juz nie tanczysz
jestes cudowny poradzsz sobie
oj przystojniak:
:*:*:*:*:*:*:*:
Naprawdę lubię Dawida!Jest świetnym graczem i człowiekiem!Pozdro dla Ciebie Dawid i liczę, że dalej będziesz zasilać nasze polskie siatkarskie szeregi:D:)
Kurcze jak mógł nam coś takiego zrobic był bardzo dobtym żużlowcem cała przyszłość jeszcze na niego czekała on mniał zaledwie 22lata :(
tanczyc kazdy moze.... Jednak w wykonaniu Basi wychodzi to od strony gorszej... Czas na jakas nowa osobe!
Dokladnie- Powinny tam byc...
rubcie to co robicie bo jesteście w tym dobre
kasia jesteś najlepsza
Justa662!!!!
Dziewczyno weź sie Ty w koncu opanuj, na początku były mi obojętne takie posty, później zaczęły mnie śmieszyć a teraz po prtu mnie denerwują!
Nie możesz się już uspokoić? Co się zmieni jak bd znała całe jego życie prywatne od podszewki? Hym..chyba tlyko to, że On już nie bd miał życia prywatnego!
Postaw się na jego miejscu naprwde byś chciała, zeby jakiś czop z neta wiedział o Tb dokładnie wszystko?
Już niedługo zaczniesz pytać ile razy dzienni Jego dziewczyna robi siku!
Już Twoje pytania sie zrobiły strasznie wkurzające! Odpuść sobie w końcu!
A wracając do tematu MŚ no to jak narazie nie grają jeszcze super, ale dziś wcale nie grała nasza najlepsza szóstka i wgl te mecze są tylko jako treningi więc nie ma co się podłamywać, ja tam mimo tych wszystkich komantarzy na różnych stronkach, że nie uda nam się zdbyć medalu wierzę, że jednak go zdobędziemy!
DO NIEZNAJOMA
No wiesz każdy ma swoje zdanie na temat Bartka. Nie można nikomu zabronić pisać że jest najlepszy czy że go kocha. Może są inni lepsi od Bartka ale on dla nas jest najlepszy.... Możesz mieć inne zdanie proszę bardzo. Ale nie musisz tego krytykować. I nie można nikomu zabronić pisać ze go kocha...bo przecież każdy ma swojego idola, gwiazde w ktorej się podkochiwał albo nawet mnadal się podkochuje... Ludzie nie bojmy się platonicznej miłości!!!
Ja osobiście dzięki Bartkowi mam po co żyć... Moim sensem życia jest siatkowka i Pan Kurek ;) tylko to mi pozostało.....
Pozdrowienia dla wszystkich!! :D
Bartuś ;
**** <3
Ula jak zawsze pelna wdzieku :) pozdrawiam serdecznie dziewczyny! x
ale na gwiade to mogli wziac jakas ladniejsza, choc ta chyba byla najmniejsza do podrzucania, taka niewyrosnieta jakas
No haloo... !
brak komentarzy a co o nim pisać trenuj synuś trenuj
jestem cheerleaders i w rajtach (rajstopach) się nie tańczy ;/
super
to ja noszę jego zdjęcie w portfelu. mam dziś 36 lat a ON jest po prostu BOSKI. nogi same się rozkładają..........
o jeny :) gwara z pomorza?
:) :P
to jest dziwne bo ja mam 14 lat a juz oczekuje dziecka
....... BRAK SŁÓW!
"Anno, nie mów nic proszę Cię" Uwielbiam siatkówkę gdy grasz! A o urodzie nie wspomnę!
Marcinek jaka minka :) bosko :)