zdjęcia
menu
subskrypcja
słowa kluczowe
Informacje
Jesteś w kategorii gdzie znajdują się zdjęcia w tematyce Śląsk Wrocław - Unia Tarnów. Poruszanie się po stronie jest bardzo proste. Najpierw wybieramy główną kategorię a następnie konkretną galerie zdjęć lub interesujące nas fotografie. Na pewno każdy znajdzie tu coś dla siebie.
System reklamy Test
statystyki
ilość zdjęć w galerii: 28
data dodania: sobota 15 październik 2005
3236 odsłon
4543 odsłon
2305 odsłon
5781 odsłon
5906 odsłon
4094 odsłon
6618 odsłon
6051 odsłon
6329 odsłon
2981 odsłon
4316 odsłon
5343 odsłon
6831 odsłon
7593 odsłon
5174 odsłon
pierwsza strona
poprzednia strona
 
1
2
ostatnia stronanastepna strona

Śląsk Wrocław - Unia Tarnów





losowe komentarze
Edyta Federowicz ULAAAAA!!!
cheerleaders KM Ostrów pieknie
Daniel Pliński - Bartosz Janeczek - Igor Yudin heja.pozdro dla Igorka.!!!!!!!!
Piotr Gruszka brzydki jesteś.tylko wlazły jest ładny z siatkarzy
kibice - Lech Poznań LECH ARECZKA CRACOVIA ZAGLEBIE KSZO
Anna Barańska mistrzynia moja jest Ania,Ania najlepsza jest,Ania jest najladniejsza,Aniu koocham Cie. Pozdrawiam wszystkie siatkarki!!!!!!!!!!
Ewelina Majcher cudooooo
02 hehe Komar na zdjeciu.
po drugie -> malo fotek :)
Bartosz Janeczek - Mariusz Wlazły Mariuszek jest zajebisty. Nigdy nie widziałam wspanialszego chłopaka co pokazuje to zdjęcie :-)
Mateusz Szczepaniak ja znam , ale nie dobrze tzlko z widzenia
Bartosz Kurek Ale ciacho )*
22 ale siar chyba idziecie na emeryture
07 może, być ale wole CHEERLEADERS MAXI SŁUPSK (mistrzynie polski) tak wogule to czumu ich u nie ma :/ ujdzie
Agnieszka Celej A ty głupi,ponieważ ponieważ o gustach sie nie dyskutuje.
Nicki Pedersen - Leigh Adams Adams jest super..bardzo sobie Go cenie i podziwiam.Pedersena pomimo wszystko lubię za hmm śliczny uśmiech xD.Pozdrowka z Leszna:))
Andreas Jonsson do fanka aj spoko ja Cię Krytykować nie bede bo przez ponad rok kochałam Emila Sajfutdinowa ;/ ;/ ;/ ;/ Buśśśka a ile masz latek??
Atlas Wrocław i działacze gregu ale ściemniasz, te kawały możesz opowiadać w tarnowie. Było by fajnie jak wasz klub wycofał się rozgrywek żużlowych, tak jak zrobiła to sekcja koszykarska.
Agnieszka Szott Napisze krotko, zwiezle i na temat, poniewaz nie chce mi sie w ogole pisac, czy rozmawiac z ludzmi, ktorzy sa dwulicowi... Otoz, droga Aneto: mam prawo pisac gdzie chce, co chce i kiedy chce. Ty nie bedziesz mi rozkazywac. Po drugie: nie mam zamiaru tlumaczyc Tobie co i jak, jezeli chodzi o Agnieszke Szott. Po trzecie-nie obrazaj ludzi, ktorych nie znasz. Nastepna sprawa: lepiej daj sobie spokoj z tym nadmiernym wychwalaniem i ubostwianiem Agi. To dobra zawodniczka, ale przede wszystkim-normalna kobieta. Rozumiem, ze mozna kogos lubic, ale bez przesady... Na koniec napisze jeszcze jedno: zal mi ludzi, ktorzy mysla, ze gdy poznali kogos znanego, chwycili Pana Boga za nogi... Dziewczyno, zejdz na ziemie!
Ewelina Majcher Wish she had my nationality.
Magda Choroszy o matko!!! jak ona wyglada!!
Marta Haładyn wisz jak przepADAM ZA SIATKOWKA MAM NADZIEJE ZE BEDE GRAŁA W REPREZETACJI POLSKI
POZDROWIONKA PPA
14 Co do tych darmowych flag to sam widziałem na PP betona jak dostał tą flage....
Kevin Fletcher Fletcher jest cool era powinna go zatrzymać na dłużej
Tomasz Gapiński - Damian Baliński - Kenneth Bjerre - Krzysztof Kasprzak kocham unie leszno
a szczegolnie robcia mojego
robert kasprzak kocham cie pamietaj :*
Stanisław Burza Stasiu na prezydenta
Marta Haładyn - Joanna Koprowska Uwielbiam tyłeczek pięknej Martusi!
10 NickI jest the best...bo naprawde jezdzi swietnie.... na poczatku tez za nim nie przepadalam..ale taki jest zuzel..zeby wygrac trtrzeba walczyc!! fakt ma czasami odpaly.. typu pokazanie srodkowego palca itp..ale zawodnikiem jest siwetnym jesli chodzi o jazde..choc czasami przesadza z ostrymi wjazdami..
Bartosz Jurecki fajny
kibice - Śląsk Wrocław Tak sie bawią kibice Śląska!!!
Helena Horka Fajana "holka":)
wyszukaj zdjęcia
proszę używać polskich znaków
fotografia ślubna Wrocław
baza sportowców
nowe komentarze
Basia Gołąb Chcialbym aby dla mnie zatańczyła :)
Basia Gołąb Ślicznotka i te piersi mmmmmmmmmm
Anna Barańska aniu jesteś śliczna laseczka koham cię
upadek - Rune Holta - Wieslaw Jagus jagguś to mój tata
Sofia Gonzalez - Iuliia Gnydiuk Jestem bardzo dumna z moiej siiostrzenicy Magda Luxemburg
Tomasz Kosztowniak Solo nic się nie zmieniłeś od czasów gdy na szkolnym boisku grałeś z chłopakami.... ksywa też ta sama ,jeszcze z podwórka heh...
Tomasz Tłuczyński nkt mi go nie zabierze to moje ciach i koniec całuski dla tomka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
kibice - Stal Rzeszów Uwaga bo wygracie resoviańskie mieczaki!!
stal stary polski klub
potęzny i wspaniały
bialo-niebieskie barwy ma
a w herbie jest ptak biały
i chociaz klub ten stary jest
kazdy mu wierny jest, każdy mu wierny jest!!
płoną stadiony, płynie krew
STal już tam jest!
stal już tam jest!
Z,Z,ZK<ZKS, Stal!!!:*
Michał Ruciak Rucek! Najlepszy jest! :) i ma słodkiego synka! <3
kibice - Stal Rzeszów resovia grać nie umie, tylko cwaniakują.. stal rządzi!!! ;];]

KOCHAM
kibice - Stal Rzeszów STAL I TYLKO STAL I TYLKO STAL RZĄDZII IRZĄDZIĆ BĘDZIE I WYGRYWAĆ
kibice - Stal Rzeszów Stal to bogowie... kocham ich, a resovia szkoda gadać, tylko w gebie mocni,,, taa taka prawda....
pozdro dla kibiców stali ::*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:
Bartosz Kurek 'hiehie'- uwierz nie uciskają go te ochraniacze :P wiem coś na ten temat
+ oj jest eXtra ;*
Bartosz Kurek ale na jakim zdjęciu???
samotność Bardzo mi się podoba to zdjęcie. Najlepiej oddaje istotę samotności. Gratuluję wrażliwości i talentu.