zdjęcia
menu
subskrypcja
słowa kluczowe
Informacje
Jesteś w kategorii gdzie znajdują się zdjęcia w tematyce Polfa Pabianice - AZS Dolny Śląsk. Poruszanie się po stronie jest bardzo proste. Najpierw wybieramy główną kategorię a następnie konkretną galerie zdjęć lub interesujące nas fotografie. Na pewno każdy znajdzie tu coś dla siebie.
System reklamy Test
statystyki
ilość zdjęć w galerii: 15
data dodania: czwartek 29 grudzień 2005
2526 odsłon
3533 odsłon
4400 odsłon
5106 odsłon
6395 odsłon
4290 odsłon
4997 odsłon
6506 odsłon
6359 odsłon
7637 odsłon
5159 odsłon
5957 odsłon
8321 odsłon
6523 odsłon
6563 odsłon

Polfa Pabianice - AZS Dolny Śląsk





losowe komentarze
Andreas Jonsson Andreas wracaj szybko do zdrowia. Gratuluję wygranego Grand Prix Skandynawii.
Polscy piłkarze dziekują kibicom fajna foteczka i fajna wygrana
Cukierki Odra Brzeg - BBV Lipsk Moja ulubiona zawodniczka Joanna Chełczyńska ( pcheła ) broni piłki.
Hans Andersen - Tomasz Chrzanowski - Dawid Stachyra Hans bardzo dobrze sie spisałeś w tym biegu i przywiozłeś 3 pkt. gratulacje.
Maciej Żurawski - Jacek Krzynówek - Arkadiusz Radomski Polacy, mimo wszystko jesteście najlepsi!!!!!!!!!!! Kocham was!
samotne drzewa Ładne tło
Krzysztof Słaboń Krzyśek jest spoko swoje zrobił i zrobi ;)i morze i ten rok nie był najleprzym w karjeże ale myśle że następny będzie lepszy
Martin Smolinski Tak jest on jest teraz w GKM jupi
Anna Barańska Ania jest piękniutka:-) i ja chce jej gadu:-)
Dawan Robinson piękny rzut
Emil Sajfutdinow - Marcin Jędrzejewski sam\a spójrz w lustro!!!!!!!!!
03 to jest piękno w polskim wydaniu !!!
Mariusz Wlazły super siatkarz
Asia Kubica hmmm,lepiej Asia czy Joasia podpisywać?
Emil Sajfutdinow on jest słoodki na maxa ; o
kibice - Odra Opole POzdro ze Ścigowa oderka nigdy nie zginie
Mariusz Jurasik Pan Mariusz Jurasik jest wspaniałym zawodnikiem oby takich więcej było w naszej reprezętacji.
Tomasz Jędrzejak - Ronnie Jamroży Kocham żużel . W sezonie 2006 byłam prawie na karzdym meczu . Tomek Jędrzejak jest jednym z moich ulubionych żużlowców KMO . Mieszkam niedaleko Ostrowa Wielkopolskiego bo w Czekanowie . Na stadionie oglądałam was z wielką uwagą . Pozdrówka dla wszystkich żużlowców KMO i wesołych świąt życzy Weronika wasza wiela fanka
Anna Barańska Ania jest najfajnejsza kocham ja ale nie stety nie mama tylu lat co ona ale jest piękna
09 Nie ma za co :)
taka prawda :DD Pozdrawiam Cię :)*
Paweł Siezieniewski - Igor Yudin jaki tyłeczek;PP nic tylkko oglądać;PP
Polska - drużyna szmaty,wstyd.....
Piotr Protasiewicz ZA TO CO ZROBILES DLA POLONI,ZE UCIEKLES Z TEGO KLUBU,DLA JAKIS MARNYCH PIENIEDZY,ZYCZYMY TOBIE SPADKU DO PIERWSZEJ LIGII I ZOBACZYMY CZY NIE WROCISZ NA CZWORAKACH DO POLONI LUB DO JAKIEGO KOLWIEK KLUBU Z EKTRALIGI!!!JUZ SA EFEKTY PO TRZECH PIERWSZYCH KOLEJKACH.POLONIA ZAWSZE I NA ZAWSZE ZOSTANIE W EKSTALIDZE I NIE RAZ ZDOBEDZIE MISTRZA POLSKI BEZ GWIAZDECZEK JAK TO BYLO Z GOLLOBAMI I Z TOBA.NAJWAZNIEJSZA JEST ZAWSZE ATMOSFERA I WIEZ W DRUZYNIE JAKA TERAZ PANUJE W POLONI!!!!!!
cheerleaders KM Ostrów żygi kolejna jest 10000000000 razy ladndniejsza ta jest taka typowa ble
Leigh Adams LEIGH JEST NAJLEPSZY OBY ZEBYS DALEJ TAK JEZDZIL
KS Jastrzębski Węgiel szacunek dla wszystkich :)
kibice - Stal Rzeszów Stal Rzeszów To Jest Potega Stal Rzeszów Najlepsza Jest Stal Rzeszów Trzeba Szanować Stal Rzeszów ZKS!!!Od Najmłodszych Lat Wpajana Ta Sama Wiara!!!Stal Rzeszów Kochana!!!
Edyta Różańska Edytko jesteś boska !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
06 Sorry pedersen zachaczył o Crumpa
Klaudia Kubacka dziecko? chyba z ciebie. pewnie nawet nie widziales/as jak świetnie tańczy
wyszukaj zdjęcia
proszę używać polskich znaków
fotografia ślubna Wrocław
baza sportowców
nowe komentarze
Basia Gołąb Chcialbym aby dla mnie zatańczyła :)
Basia Gołąb Ślicznotka i te piersi mmmmmmmmmm
Anna Barańska aniu jesteś śliczna laseczka koham cię
upadek - Rune Holta - Wieslaw Jagus jagguś to mój tata
Sofia Gonzalez - Iuliia Gnydiuk Jestem bardzo dumna z moiej siiostrzenicy Magda Luxemburg
Tomasz Kosztowniak Solo nic się nie zmieniłeś od czasów gdy na szkolnym boisku grałeś z chłopakami.... ksywa też ta sama ,jeszcze z podwórka heh...
Tomasz Tłuczyński nkt mi go nie zabierze to moje ciach i koniec całuski dla tomka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
kibice - Stal Rzeszów Uwaga bo wygracie resoviańskie mieczaki!!
stal stary polski klub
potęzny i wspaniały
bialo-niebieskie barwy ma
a w herbie jest ptak biały
i chociaz klub ten stary jest
kazdy mu wierny jest, każdy mu wierny jest!!
płoną stadiony, płynie krew
STal już tam jest!
stal już tam jest!
Z,Z,ZK<ZKS, Stal!!!:*
Michał Ruciak Rucek! Najlepszy jest! :) i ma słodkiego synka! <3
kibice - Stal Rzeszów resovia grać nie umie, tylko cwaniakują.. stal rządzi!!! ;];]

KOCHAM
kibice - Stal Rzeszów STAL I TYLKO STAL I TYLKO STAL RZĄDZII IRZĄDZIĆ BĘDZIE I WYGRYWAĆ
kibice - Stal Rzeszów Stal to bogowie... kocham ich, a resovia szkoda gadać, tylko w gebie mocni,,, taa taka prawda....
pozdro dla kibiców stali ::*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:
Bartosz Kurek 'hiehie'- uwierz nie uciskają go te ochraniacze :P wiem coś na ten temat
+ oj jest eXtra ;*
Bartosz Kurek ale na jakim zdjęciu???
samotność Bardzo mi się podoba to zdjęcie. Najlepiej oddaje istotę samotności. Gratuluję wrażliwości i talentu.