losowe komentarze
Agnieszka jest super szkoda ze nie gra we Wrocławiu bo zaczął bym chodzić na mecze
bleeeeeee
hahaha Oni i do Czestochowy Te Pazie a Grudziadz juz czekan Na Gdanskie Sledzie
Nie wiem chyba jestem tu w mniejszości ale ja oglądam siatkówkę dla samej siatkówki a nie konkretnego zawodnika. W Bartku chodź go nie znam podoba mi sie pasja gry, radość po każdej piłce ta niesamowita energia, walczenie o każdą piłkę i dawanie z siebie 100 %. Myśle że z tymi cechami odniósł by sukces w tenisie też ;) Technicznie pewnie trzeba się szkolić i uczyć całe życie ale na tym polega sport. Życze samych sukcesów i dużo adrenaliny.
fajnie
hah najlepsza;*
Pięknie tu wyszliście !!!!
:)
Znacie go tylko z mediów dlatego wyluzujcie :)
A co do gry Bartka to jeżeli nadal będzie tak ciężko pracowal to za parę lat będzie najlepszym siatkarzem na swiecie :D pzdr
śląsk wisełka lechia gdańsl
wisła z krakowa to śląska 2 połowa
krytykować można filmy, przedstawiania teatralne i itp.
urody sie nie krytykuje
Pamiętaj Chemiku młody nie wlewaj kwasu do wody :)
Najpiękniejsza siatkarka na całym globie
NIe ma ładniejszej, nawet ocenki bym jej nie dał bo takiej boskiej dziewczyny nie da się ocenić.
Buziaczki dla Ciebie Aniu :
*:*:*: Słonko
Ślczna kobieta, piękna i do tego wspaniała zawodniczka! Zapewne już niedługo libero numer 1 w naszej reprezentacj!!! Ale Twoja uroda...mmmmm... jesteś boska!!! Jestem fanem Twojej urody i talentu siatkarskiego!!!
Mamy najleprzych kibicow w całej polsce. Pozdro dla całego wrocławia
... kwitnący kwiat? :-)
Jak długo na Wawelu Zygmunta bije dzwon...
Ale jesteś GŁUPIA i BEZMÓZGA!!!!!!!!!!!!!!
A jaki proponujesz jasny obiektyw o przestepnej cenie? A mozesz mi jeszcze tak prosciej wyjasnic co to sa te jasne obiektywy, jestem Litwinem i nie rozumiem niektorych zwrotow. ;)
Ania baranska dajcie link ze zdjeciami od tyłu ani baranskiej plissssssss
Czemu tak uważasz mi się wydaje że jest spoko nie wiem tylko ile ma lat ;-( wiec nie powiem ;-P
to dajcie spkój
Ma fajne zdjecie ale lepiej patrzy sie na jego gre niz zdjecia pozdro dla Bartka i fanów siatki
JEJKU TE SAMO NAZWISKO I IMIĘ JAK JA =D
On dobrze jeździ ale ładny on to nie jest
jestes wielka baba
on jest sliczny jestem jego najwieksza fanka mdleje na jego widok a magda i martyna niech zjerzdzoja na dzewo nie sa jego fankami tylko chca mi zrobic na zlosc on jest boski i slodziudki KOCHAM GO
wow, swietne! Daga jest boska!! A co sie stalo ze nie bylo mojej ulubionej Sandry?
I taka DUŻA Pani
to zdjęcie jest boskie to mój idol jesteś super :) całuski