losowe komentarze
Te stroje są super.Od razu widać,że to "nasze" laski.
No wkońcu!!!!!!!!
Czestochowa trzyma kciuki za Tobą SEBA
Dziewczyny, nie wiem czy zauważyłyście, ale on też ma swoje życie prywatne, więc nie powinno was to obchodzić, czy on ma dziewczynę, czy nie. Jak wy byście się czuły na jego miejscu. Pomyślcie nad tym.
Taa jasne niby jak to roszyfrujesz?? A wogóle wiesz jaki to język???
ciekawe gdzie??
osz ah ten wyskok;P
inne kluby do niczego ahahahahahha a UNIA,Apator,Włókniarz,Gorzów CAŁa e-liga jest dobra tylko kuleje Tarnów i Wrocek ale i tak są lepsi od was:))
dżordan masz racje!!!!!!!!! NICKI PEDERSEN królem!!
pierwszy stresy za ploty ;) teraz bedzie juz tylko lepiej!
tak zgadzam sie jest piekne
Domino ma fajne butki:D..kosmiczne:)
Boszszsze.. Co za brzydula !! Z cialka może ładna i ładnie opalona.. ale tak to po poprostu masakra!! Idź sie dziewczyno schowaj żeby Cie nikt ie znalazł!! (ewnie nikt cie nie bedzie nawet szukac)
MmM Najlepszy najładniejszy :P
FAJNE ZDJĄCIA NAPRAWDE COOL
Mariusz jestes super,świetnie grasz i jesteś bardzo przystojny!!!!!!!!!!!!
Szkoda że jesteś żonaty:-) Jesteś slodki jak cukierek!!!!
Wiedźma nie wiem co w niej widzicie brzydka i tyle
Słodki Jezu...
Krakowiaczek jeden....lalalalala!
Pedersen zrobil sobie ten upadek na wlasne zyczenie
ładny tyłeczek to i stringi musi mieć ;p
dziewczyny, a skąd Wy w ogóle macie takie info? fotki, narzeczona??
Autorze o nazwie "hahahahahaha" zgadzam zsię z Tobą całkowicie :) Pozdrowienia dla Ciebie )
Kocham Cię Marcin
haha dobre dobre! dziewczyno Bartka przestań jebać takie głupoty bo aż żal dupe ściska! czujesz się niedowartościowana czy jak?! to że bedziesz na forach pisać, że jesteś jego dziewczyną to nic nie zmieni, uwierz mi, nie staniesz sią nią ;) a i na tym blogu te zdjecięcie co niby się za ręce trzymają to przyjrzyjcie się uważnie... oni się nie trzymają to bardziej wygląda jakyb sobie cos dawali... moim zdaniem zasługuje na mlodsza ladniejsza ale jezeli jest szczesliwy to inni tez powinni byc i to zaakceptować ;)
Leigh Leigh Leigh Adams zaczyna doganiać Nickiego mam nadzieje że Adams pokarze co potrafi i zostanie mistrzem świata a Pedersen będzie dym wąchał
SPOKO FAJNE JESTESCIE SPOX CHCIAŁA BYM BYSCE MNIE NAUCZYŁY CZEGOS
nie no, dla mnie aga nawet spoko, ale np. juz magdzie to nie bardzo pasuje, bo uwaga skupia sie na udach. to nie jest zaden atak ani nic, tylko moja opinia- ja to tak odbieram.
nie rób ze mnie idiotki, okey.
Tylko Odra! OKS!!