ilość zdjęć w galerii: 22
data dodania: niedziela 26 marzec 2006
W galerii oglądać już można zdjęcia ze spotkania Era Śląsk Wrocław - Anwil Włocławek. Spotkanie zakończyło się zwycięstewm wrocławian 80:68.
losowe komentarze
Tak mam:)A co do tego z torunia to...Sparta was rozwali za rok!!!!
super dupcia! chciałbym sie z toba KOCHAĆ!!!
pozdrro :*
Agnieszka Szott Oficjalny Fan club
Na nk prowadzę :) za zgoda Agi. :)
Jak zwykle elegancki starszy i przystojny-ideał
DZIEWCZĘTA JEŚLI MACIE SIĘ ZAMIAR BAWIĆ W STAREGO NIEDŻWIEDZIA TO KASIĘ-MISIĘ DO ŚRODKA A JAK W KÓŁKO GRNIASTE TO WEŻCIE SIĘ ZA RĄCZKI I WKÓŁECZKO
Ale ona ma piersi a nie włosy
Ten twój mąż to ma farta taka laskę mieć za żonę.
Bo co mi zrobisz!!!!! będe się wpierdalać!!!! NIE zabronisz MI i nie mieszaj w to Crumpa!!!!! Sama sobie czyść motory !!!!! NIE moja wina że Polonia wszystko przegrywa!!!!! WROCŁAW GÓRĄ !! A POLONIA kanalizacją!!!!
Seba, Twoje zdjęcia są co raz bardziej dynamiczne :) Super
super fotka macieju
bardzo ładnie
PS:On tego nie czyta!!
Ja pierdykam !!! ;/
Nie moge obczaic tego jak wy na siebie wrzucacie z powodu Bartka jedne piszą że go kohają spoko niech go kochają a zaraz drugie piszą ze ale wy to jestescie szmaty jak wgl moglyscie tak tapisac dajcie mu spokoj itd. !!!!!!
Skoro wgl wchodzicie na te stronke to nie z powodu jak gra tylko dlatego ze wam sie podoba ityle bo po co byscie wchodziły na tą strone ??? dąze do tego ze co wam da to ze sobie na siebie powrzucacie jedynie to ze sie bedziecie podniecac o ja to tej dogadalam i tej ;) Moim zdaniem komentarze są po to zeby wyrazic to co sie zawsze chiało powiedziec np jemu ale sie nie ma takiej mozliwosci heh ;) a czy wy tez lubicie jak:
sobie bije brawo jak przyjmie trudną zagrywke lub atak albo jak sie wkurzy kiedy zepsuje coś ;D lub te jego miny i wgl fajny jest heh ;)
Albo widziałyscie ze na kazdym innym meczu ma inne buty zawsze !! ;)
Ja życzę Panu, Bartkowi, aby z dnia na dzień był Pan coraz lepszym zawodnikiem oraz tego aby Pana kariera dalej tak się rozwijała. Jest Pan nadzieją polskiej piłki siatkowej, mam nadzieję, że na Mistrzostwach dopisze Panu forma.
Życzę powodzenia.
Pozdrawiam.
gość: nie cierpię Cię, jesteś Polakiem !!
A ty nie lepszy :-)
To Akurat jest jedna ze starych chilliderek!!Sylwia Ciurko !! :P
a proszę bardzo ;-)
jestes mariusz super chcialabym twoj plakat z autografem pozdrowionka buziaczki pa
NIE LICZY SIĘ SZALIK TYLKO KIBIC!!
Dziewczyny nie napalajcie tak się na niego ! ! ! !
to moj koffffay braciszek
Wierze w naszych szczypiornistów na olimpiadzie i naszego trenera bodzia hanball kocham ten sport Bartek jestes dla mnie kozak jesteś dla mnie facet z jajami wiem co pisze trenowałem 3 lata wiem na czym ta gra polega pozdro dla wszystkich fanów naszej REPREZENTACJ
hej mam podobne pytanie jak kolezanka czy mozna dołączyć do cheerliderek zespołu Wisła Kraków?
POzdro ze Ścigowa oderka nigdy nie zginie
marta... dziwna jesteś.
Ale Ty i tak masz śmiech z tego co kto pisze. Mam małą nadzieje, że chociaż dwa słowa do Ciebie dotrą. powodzenia Kasiu. :) Krzysiek WAWA :-p
wow
japierdziele tylko do łożka z nimi