zdjęcia
menu
subskrypcja
słowa kluczowe
Informacje
Jesteś w kategorii gdzie znajdują się zdjęcia w tematyce Śląsk - Czarni (play-off). Poruszanie się po stronie jest bardzo proste. Najpierw wybieramy główną kategorię a następnie konkretną galerie zdjęć lub interesujące nas fotografie. Na pewno każdy znajdzie tu coś dla siebie.
System reklamy Test
statystyki
ilość zdjęć w galerii: 10
data dodania: wtorek 25 kwiecień 2006
7633 odsłon
6897 odsłon
6454 odsłon
6245 odsłon
10639 odsłon
7098 odsłon
7720 odsłon
5387 odsłon
7134 odsłon
6828 odsłon

Śląsk - Czarni (play-off)





losowe komentarze
Milena Sadurek Mikołajczyk Kocham Cię
Ricardo - Euzebiusz Smolarek - Ricardo Rocha - gol ebi potrafi strzelić gola karzdej drurzynie i karzdemu bramkarzowi
Bartosz Kurek czesc ma 19 lat lat i lubie grac w sietke kocham cie ale ty juz masz dziewczyna co ie paa
Ewelina Majcher znawco, weź się nie kompromituj. jak masz cos do trenerki to sam/a jej to powiedz a nie zajmujesz się jakimiś chorymi rozgrywkami przez internet. Kiedys zarzucaliscie dziewczynom, ze nie maja zadnych akrobacji w ukladach i nawet szpagatu nie potrafia zrobic, a teraz znowu KOMUS cos nie pasuje. bez jaj po prostu
Małgorzata Smektała ah te łydeczki
Paulina Gomułka wow
Nicki Pedersen - Leigh Adams mati pisze sie Nicki dla twojej wiadomości bardzej Nicki zasłuzył na tytuł mistrza a nie Adams!!!! Nicki Pedersen,Nicki!!!!!!!!
Olga Pantelejewa Wspaniałe wejście z obroną piłki
Marcij Lijewski - Grzegorz Tkaczyk mmm
Morten Risager wikus bez takich kmoentarzy wszyscy nie musza o nim wiedziec... a wogule ja koffam maja/*/<span>
sama dobrze wiesz
kibice - WKS Śląsk Wrocław buhehe głupia tu strona nienormalna
Kasia Hałat piękna kobieta
Kamil Chanas no przecudowny :*
Paweł Siezieniewski - Igor Yudin igor jest poprostu super-najprzystojniejszy zawodnik jastrzebskiego węgla:)
Jennifer Lacy - Magdalena Leciejewska - Chamique Holdsclaw Lecia super, najlepsza w obronie. Piękna, czysta obrona. Spójrzcie na rączki, jak dwie strzały. A Schamique jak zwykle wyskakuje nalwyżej.
Mika Vayrynen - Euzebiusz Smolarek nie podskakuj e biemu
Sylwia Babula wow
Torrell Martin Cały Torrell
Mariola Zenik Nasza kochana "LIBERO";***********
Świetne obrony...tylko Mariolcia umie tak bronić;************************
Mateusz Szczepaniak dzieki za kfffiatka;p dales czadu na eliminacjach w poznaniu;d mm sweet fotunie ;p kiss:*
Tomasz Gollob a kto to jest ten obok golloba jego syn?
cheerleaders Śląsk Wrocław ale jedna ma booobsy
Jason Crump - Janusz Kołodziej - Hans Andersen - Nicolai Klindt już po sezonie a chłopcy ciężko pracują!!!!!!!!pozdrowienia mała
Anna Barańska - Milena Sadurek mmm ale wy jestescie piękne fajnie że mamy takie ładne siatkarki, inne siatkarki z innych krajów miękną gdy widzą nasze piękności . Będe wam kibicował i trzymał kciuki na ME ;]]
Basia Gołąb Ja bym powiedział, że to nie szczere komentarze są kasowane ale głupie.
Emil Sajfutdinow Tak z Rosji a co?? A poza tym on nie ma czasu na dziewczyny, bo zajmuje sie jazda i zuzlem... :P
Sylwia Babula Dasz swój numer tel? :)
Marcin Jędrzejewski SIEMANO DOBRY JESTEŚ
Anna Barańska masz racje D@amian te kobiety nie dosc ze sa utalentowane to naprawde sądze <i mysle ze nie ja jedyny> ze mamy najpiekniejsze siatkarki na Swiecie ...no a napewno w Europie!!!!!!!.......pozdro dla wszystkich którzy wieza w nasze ZŁOTKA!!!!!!
Dawid Murek Naprawdę lubię Dawida!Jest świetnym graczem i człowiekiem!Pozdro dla Ciebie Dawid i liczę, że dalej będziesz zasilać nasze polskie siatkarskie szeregi:D:)
wyszukaj zdjęcia
proszę używać polskich znaków
fotografia ślubna Wrocław
baza sportowców
nowe komentarze
Basia Gołąb Chcialbym aby dla mnie zatańczyła :)
Basia Gołąb Ślicznotka i te piersi mmmmmmmmmm
Anna Barańska aniu jesteś śliczna laseczka koham cię
upadek - Rune Holta - Wieslaw Jagus jagguś to mój tata
Sofia Gonzalez - Iuliia Gnydiuk Jestem bardzo dumna z moiej siiostrzenicy Magda Luxemburg
Tomasz Kosztowniak Solo nic się nie zmieniłeś od czasów gdy na szkolnym boisku grałeś z chłopakami.... ksywa też ta sama ,jeszcze z podwórka heh...
Tomasz Tłuczyński nkt mi go nie zabierze to moje ciach i koniec całuski dla tomka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
kibice - Stal Rzeszów Uwaga bo wygracie resoviańskie mieczaki!!
stal stary polski klub
potęzny i wspaniały
bialo-niebieskie barwy ma
a w herbie jest ptak biały
i chociaz klub ten stary jest
kazdy mu wierny jest, każdy mu wierny jest!!
płoną stadiony, płynie krew
STal już tam jest!
stal już tam jest!
Z,Z,ZK<ZKS, Stal!!!:*
Michał Ruciak Rucek! Najlepszy jest! :) i ma słodkiego synka! <3
kibice - Stal Rzeszów resovia grać nie umie, tylko cwaniakują.. stal rządzi!!! ;];]

KOCHAM
kibice - Stal Rzeszów STAL I TYLKO STAL I TYLKO STAL RZĄDZII IRZĄDZIĆ BĘDZIE I WYGRYWAĆ
kibice - Stal Rzeszów Stal to bogowie... kocham ich, a resovia szkoda gadać, tylko w gebie mocni,,, taa taka prawda....
pozdro dla kibiców stali ::*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:
Bartosz Kurek 'hiehie'- uwierz nie uciskają go te ochraniacze :P wiem coś na ten temat
+ oj jest eXtra ;*
Bartosz Kurek ale na jakim zdjęciu???
samotność Bardzo mi się podoba to zdjęcie. Najlepiej oddaje istotę samotności. Gratuluję wrażliwości i talentu.