losowe komentarze
jaka brzydula
wroce wroce w przyszlym sezonie :p
On sto razy lepiej na zdjeciachh wyglada niz na zywo:))))
a oto zdrajca
SPADAJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Aneta kowalska to ona ma innego faceta widziałam na nk zdjęcia jej z jakimś facetm i to nie był bartuś
Ala dawaj te nogi :-)
Bardzo piękna kobieta
Noo i co zajrzałeś???
potancz sam w takim chlodzie i deszczu, zrob sobie zdjecie... a potem krytykuj! edzia jestes the best! :)
ania jestes boska trzym isę i przed siebie dobrze grasz
wow, swietne! Daga jest boska!! A co sie stalo ze nie bylo mojej ulubionej Sandry?
Mateusz Szostek :-)
Bartuś bardzo cię kocham !
Jestem twoja największą fanką ;)
Wiem że kiedys cie zobacze i będę miała twój autograf i zdięcie z tobą
KC!
jestem pod wrazeniem Humorow Naszego najwyzszego bo jak to tak mozna stworzyc taki talent jak Ania Baranska,Małgosia Glinka,Kasia Skowronska-Dolata CZy z reszta caly zespol polskich siatkarek i na dodatek takich... PIEKNYCH ZŁOTYCH ANIOŁKÓW??!!! ;-)))
Jestem z malopolski ale Ania jest piekna:*
Doktor wstrząs :/
super chłopcy:)) najprzystojniejsi gracze JW:P byłam na tym meczyku naprawde było kogo oglądać:P:P
hammer
forum ucichło :D a me tuz tuż ;P Justa - prosze cie, nie rób z siebie idiotki, przeczytałam twoje wszystkie posty tutaj i mnie krew zalewa przez twoja głupotę, twoje pytania są denerwujące.. . i nie czytaj już na forach żadnych plotek, bo z tego co tu napisałas to widze że coś wyczytałaś i uwierzyłas. Ja na Lś nie widziałam krążka na palcu blonyny.
Zajebiaszcze zdjęcie.Żurawski jest SUPER!!!
się zgadza :D
:p
igorek to super facet pawel tez:)))mmmmmmm:D:D
Śliczna dziewczyna
swietne zdjecie i dziewczyna sliczna!
No wkońcu jakieś pożądne osoby mnie poierają Nicki to frajer. Leigh Adams nie ma od niego lepszego zawodnika. Szkoda tylko że nie można mu troche odjąć latek
a to moja najlepsza kumpela a przy okazji sasiadka i co zazdrościcie?????
to bylo zasluzone zwyciestwo:)
tylko tak rece nie bardzo bo powinny byc tak jak do szase a sa kompletnie rozwalone..