ilość zdjęć w galerii: 15
data dodania: sobota 12 sierpień 2006
Zapraszamy do obejrzenia drugiej serii niepublikowanych wcześniej zdjęć cheerleaders Śląska Wrocław z sezonu 05/06. W galerii znajduje się 15 nowych fotografii.
losowe komentarze
ona jest niesamowita, nie ma lepszej, ładniejszej i jeszcze ten jej pzecudowny uśmiech. ;>>>
ja koffffffffffffffffffffffffffffam Emilcia:* BuśśśśśśśśśśśśśśśśśkA dla niego! xD
o jAa...XD
wczoraj bylas boska Anka pozdro chcialbym sie z toba spotkac porozmawiac moze kiedys sei spelni te mazenie bez ciebie by nie bylo tej reprezentacji Kocham Cie ogladam te Mistrzostwa dla ciebie kibicuje ci i twoim kolezankom PA buziaki :))
zibi;
:*:*:*:(na zawsze)
znam skądś te zielone kolory.. ;)
same leszcze
szatan??? mathi t o ty? czy szato?:D:D eda da best
No tak masz racje że zawodnicy jadacy w pierwszej lidze nie moga startować w GP ale AJ przeciesz jeździ Dacarny(Szwecja) i ona jest w e-lidze tak samo jak w tym sezonie startował dla 1-ligowego klubu a jeździł dla Poole z Crumpem;))
Nie pokazaliście tego co na prawdę potraficie. Pierwsze dwa sety w ogóle bez komentarza. Kolejne troszkę lepsze ... jednak niestety nie na tyle aby pokonać Włochów. A teraz tak troszkę bardziej optymistycznie ..... nadal Was uwielbiam i w Was wierzę ;) PS. Kadziu ...... całuski ;)
zapiepszaj ty smarkaczu do siatkowki a nie
warto zwrócić uwagę na ortografię dodając komety...
A po za tym UNIA LESZNO
Ogladając takie fotki warto zadać sobie pytanie czy to dziewczyny sa przerywnikiem w meczu czy może ..... przerywają te wspaniałe występy;) Pozdrowienia dla Ani :)
biedny Harding... do niedzieli to zdejmą mam nadzieję! :)
ładna to za mało powiedziane ona jest zajebista,sam chciał bym mieć taką dziewczynę
biarne jestes o.k uwielbiam cie fajnie ze w tym sezonie jezdzisz w gdansku
[*]
Myślisz że nie wiem??
TAA!!!! To że,wygrał nic nie znaczy!!! Hans jest doświadczony i nie da się objechać jakiemuś szczeniakowi!!!
tak zgadzam sie jest piekne
Dasz swój numer tel? :)
lech fajny klub
Jeszcze nigdy nie widzialem tak brzydkich ludzi a przepraszam przeciez to kibice Zielonej Gory
ładna tylko ta w czerownym
CKM ma racje. Jestem głupi i śmierdze
A to źle? Wątpie
Dla mnie jesteś NAJboskiejszy!!!!! Ślicznie tu wyglądasz!!!!!! Jak byś mógł mieć trochę dłuższe włosy.....:)))))
w maju konczyła 30 lat...
w Pile zaszczycała .. szkoda,że zdecydowała się odejść :(
Sylwia the best:D