ilość zdjęć w galerii: 60
data dodania: niedziela 03 wrzesień 2006
Reprezentacja Polski w piłce nożnej po nieudanych finałach Mistrzostw Świata rozpoczęła eliminacje do Mistrzostw Europy. Niestety żenującym stylu przegrała w Bydgoszczy 3:1 z zespołem Finlandii.
losowe komentarze
a mi sie podoba kolorek jej wlosow. to typ takiej ladnej blondyneczki.
ja tez ją bardzo lubie i zmieniam zdanie. nie robi glupich min, to faktycznie temperament!!! szkoda, ze Milenki nie bylo:(
ZAJEBIŚCIE wyglądasz dlatego Chciałbym twoją czapeczke
Co masz do Dominiki Kur?! To świetna tancerka i nasza instruktorka od hip-hopu!
pozzzzzzzdddrrro dla całego sztabu trenerskego i wspaniałych piłkarzy oderki opole !!!!!!
Wszedzie mam zdjecia Bartka Kurka,a dlatego ze przypomina mi on kogos w kim sie zakochalam.Niestety nie mam z nim kontaktu,ale Bartek jest identyczny jak on.Tylko czy Bartek pracowal jako kelner w tym roku??Caluje Bartka i pozdrowienia
Właśnie!!!!!
jak sie patrzy na takie widoki to czlowiek uswiadamia sobie jak piekne jest zycie
i ze wystarczy zyc dla takich chwil w ktorych podziwia sie je , napewno zapieraja dech w piersiach ;)
Kochammm gooo !!!
on jest taki przystojny w wgl...
masakra zakochałam się w nim !!!
uuu..... kocham cię Bartuś
miło wrócić i obejrzeć jeszcze raz :-D
jak sie ta slicznotka nazywa?
:)) :)) :))
A jaka drużyna zdobędzie mistrzostwo dzięki Pedersenowi????????? Żadna bo to cienias hehehe
Buhaha widać nas rozwalili hahaha czekamy na rewanż w niedzielę! Który na pewno wygramy jak poprzedni mecz!!! Toruń mistrzem jest!!!!!
WALIĆ LECHIE WISŁE AVIE!!!! i nie ma tam być (cytuję)"motor fuuj" HOOLIGANS MOTOR LUBLIN ŚLĄSK I MOTOR eeeeeeeeeeeeeeeeeoooooooo ZAWZSE WIERNI I ODANI Z ZYGMUTOWSKICH I OPROWSKICH CHULIGANI
ulica teatralna
super
to jest sexi
jarek i adams pokaza w nastepnym sezonie jak sie jezdzi na motorze
jet najlepszy tomasz gollob
hans ma fajną fryzurke
:)))
super jest ania poprostu niesamowita
proste :D:D
Alu jesteś najpiękniejszą osobą na świecie! ile masz latek? podasz jakiś namiar? buzkai dla Ciebie :*
japierdziele tylko do łożka z nimi
Ty chyba jakaś nie teges jesteś?a małpa to bardzo fajne zwierzątko!
Maciek to świetny zawodnik!tak samo dobry jak Falasca!jak nie czaisz o co mi chodzi,to się nie mądruj!pragnę cię poinformować,że w ubiegłym sezonie Dobrowol był jednym z najlepiej spisujących się rozgrywających w naszej lidze!
Mark ja Cie uwielbiam a nawet Kocham!!!!!!!!!
Jaka była jego średnia punktowa w Śląsku
Piękna Kasia, uwielbiam ten tajemniczy wyraz ślicznej buzi