losowe komentarze
Normalnie bosko grasz :)))))) no i zazdroszcze Męzowi:))))))
Buhaha widać nas rozwalili hahaha czekamy na rewanż w niedzielę! Który na pewno wygramy jak poprzedni mecz!!! Toruń mistrzem jest!!!!!
Aaaaaaaaa!!!Pięknyy Kochamm Goo!!
Bartuś jest zajebistym facetem i równiesz zajebiście gra szkoda ze tak mało ale napewno bedzie lepiej jestem jego super fankom :):
:*:*:*:*:*:*:*::*:*:*:*:*:*:*:*:*:*::*:*:**:*::*:*:*:*:*:**::*:**:*:: .......... kocham go :
:*:
ah ten uśmiech
DO Ania wiesz co mi tam nie zależy na chłopaku który będzie miał swoją stronę i do którego będą się slinić inne dziewczyny. Bartek poprostu mi się spodobał bo jest fajny,no ale trudno. CHociaż tak naparwde nie mamy pewnych w 100% informacji jak to jest z tą jego dziewczynyą :p,czy napewno jest a jak tak to co tam jest między nimi
adams to słabeusz nie robi w lesznie wyników ponad 11pkt. w Grand Prix nawet się do Półfinałów nie dostał to cienias. Nicki mistrz. W Częstochowie z Toruniem zdobył 20 pkt. Jest Najlepszy
ojjj nie powiedziałabym. Po pierwsze uwazam że taniec "nowych" dziewczyn ze śląska jest sto razy bardziej profesjonalny od "starych" choreografie są znacznie bardziej skomplikowane i efektowniejsze. I znacznie bardziej tańcem odbiega np. Iwonka, ktora ma zero wyrazu czy moim zdaniem Sandra ktorej ruchy są bardzo porywcze. A kasia tańczy naprawde super i wyrobila się.
ebi jesteś świetny zapraszam na pisanie ze mną i moją przyjaciółką onet poczta z magda233@buziaczek.pl. Jesteś super graczem pozdrowienia.
Hm... Nawet jeśli ten cały Kurek miałby mieć dziewczynę, to komu to szkodzi? Może nie być nią owa dziewczyna ze zdjęcia, tylko ktoś inny. Może to ukrywać, a wy się o tym nie dowiecie. Media są bezlitosne, kłamią i mydlą nam oczy, a potem wielkie bulwersy mają ludzie do ludzi, bo dla jednych prawda jest taka, a dla innych inna. Oczywiście przyłączam się do opinii niektórych poważniejszych i mądrzejszych tutaj ludzi, że niektórzy są tu żałośni. Nie ma sensu pisania w internecie, że się kocha jakąkolwiek gwiazdę, czy siatkówki czy tym podobne, bo ona i tak tego nie przeczyta! Wydaje mi się, że gwiazdy raczej stronią od czytania na swój temat. A szczególnie nie zjeżdżają specjalnie na dół, by przeczytać jakieś komentarze autorstwa rozhisteryzowanych fanek...
Nie wiem mecze sa bardziej Ciekawsze !
Ale po tym jak Polonia spadła myslałam ze 1 liga jest
do dupy ale jest całkiem całkiem ! xD
Chociaz wiadomo ze e E-lidze tez sa ciekawe!
i wolałabym ze POLONIA była w E-lidze !
świetne zdjęcie normalnie super ma sie te humorki
Aneczka zajebiscie wygladasz pozdrwaiam bambo
PRZYSTOJNIACZEK
on jest....cudowny. dzieki niemu polubilam ogladac siatkowke hehh
genialny siatkarz i nizłe ciacho
na jakim zdjęciu? prześlij link
Większość jest za gruba, najlepsza ta pierwsza po lewej i ta w środku.
ojeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej.... :( :( :(
chyba za krotka ta spodniczka?
Super Mario,troszke nieśmialy,mialam przyjemność przebywać z nim i jest prawdą-Mario-uśmiechnij sie!!!
Tamten komentarz pewnie też bym skasował (zresztą wiem, kto go napisał ;-) ) ale jako że była już odpowiedź do niego o "żmijce" to zostawiłem.
kocham cię
On jest świetnym i najsliczniejszym żUżlowcem na śWieciee ;]
ladnie to wyglonda ja na sylwestra mialem lepsze ;];p
Oj Oj ;]
Mmm to ze nazwalam Cie Dziaciakiem to prawda a nie obraza ...
a to ze mowie o twoim prawdziwym wieku...
hah
ps. do Oli
Możemy popisac w bardziej prywatnym miejscu???
Bardzo mi na tym zalezy:)
Pozdrawiam:)!!!!
"Prawie" robi Wielką różnice
ale dupy ja nie moge
pozdro dla Agusi spox popieram. LUBLIN tzryma kciuki za JSW!!!!!!!!