ilość zdjęć w galerii: 97
data dodania: poniedziałek 29 marzec 2010
Zdjęcia Sista Crew, grupy dziewczyn tańczących na spotkaniach drużyny futbolu amerykańskiego The Crew Wrocław.
losowe komentarze
ajajajaj....... 100 lat wstecz. piekne
Moja kochana Ania;D
Najlepsza siatkarka na świecie;]]
www.ania-baranska-fans.blog.onet.pl
Maciek Jest Najlepszy:)
Pozdro :
**
Odwalcie sie chlopcy od mojej kochanej sandrusi ona jest moja to moje zlotko
!!!!1 weście sie odwalcie ona jest moj moja !!!! ona ma tylko mnie i was nie chce
Ahhh... Igorek!!!!! Ostre ciacho!!!!! Chetnie bym Cie zjadla!!!!!
bogini.
Ja już go znam:::(((
kibice winiary to najleprzy klub w polsce barzdo mi sie ten klub podoba tez bym chciala zostac kibicem
fee ,
Wyglada fatalnie,szkoda Ogóra!
oni są śliczni ale wolę Igora :P
Jestem kolejną osobą która zalicza się do fanów Ani. Aniu super grasz jesteś piękną kobietą uwielbia Cie połowa tego kraju(zwłaszcza faceci) jesteś ideałem kobiety.
nowa twarz , ale za to jaka słodka:)
Super minka
Odwalcie się od niego!!!! wieśniaki
O boze jaki on jest sliczny KOCHAM CIE MARIUSZKU :
:*: szkoda ze jestes żonaty XD
Świetnie grasz i do tego jeszcze jaki przystojnyyy :
:*:*:*:*:
????
niezły...
po prostu boski
17.a Ty?
HieHie ;) To Jaaaa ;) ;P Ten Z Szalikiem ;) ;P
idioto on KOCHA TYLKO BYDGOSZCZ, a tarnowie i gorzowie tylko pracuje...a ty dalej szoruj kibel, szoruj...wiem, wiem...boli co?ze jestes zwykłym fizolem!!!!a PAN TOMASZ ma kupe kasy...placa mu wszedzie....czy w tarnowie czy gorzowie...DOM ma 1, jedno miasto,tylko prawdziwych i wiernych kibo=icow w BYDZI...bo to NASZ człowiek!
no, okey.
wygladasz super i witamy cię na meczach ale extra masz te wlosy wlaśnie tak ie powinny miec wszystkie chdzi o dlugośc
Sliczna...
Oj seba seba ... Zamiast Sparteczke fotografowac to na pilke sie przerzuciles ? =/
Ej miałyśmy być anonimowe Karola! A Tobie to tu retuszy narobili i w ogole taki fotomontaz, ze masakra jak nigdy "cud, miod i orzeszki" ;P
edzio-pedzio ;D
Śliczna wystawa.Oby tak dalej
LASKI KU.. OPANUJCIE SIE!!!!!!!
EMil ma laske w Rosji i dobrze mu z nia.. ZRESZTA CO WAS TO OBCHODZI..!JEgo ZYCIE!!... i tak on ma to w dupie..te wasze klutnie o niego..BOZE ..jakie to jets zalosne..am to am ..nie ma to nie ma... ZYCIE!
moze piszmy teraz pod kątem ŻUŻLA...!! HALO!
PRzynzma Emil jest wporzadku..! i da sie z nim normalnie pogadac...!!
ALE PRZYSTOPUJCIE..
(P)Ozdro dla TYCH SERYJNIE... NORMALNYCH!