ilość zdjęć w galerii: 30
data dodania: środa 04 kwiecień 2007
Koszykarze Śląska Wrocław w ostatniej kolejce sezonu zasadniczego Dominet Bank Ekstraligi pokonali w hali Orbita drużynę Znicza Jarosław 82:67. Wrocławianie w pierwszej fazie rozgrywek play-off zmierzą się z zespołem Polpaku Świecie. Pierwsze dwa spotkania rozegrane będą we Wrocławiu tuż po świętach, 10 i 11 kwietnia (wtorek i środa).
losowe komentarze
prozność dopadla i was... zamiast sie cieszyc ze w ogole macie jakies zdjecia to jeszcze wybrzydzacie, i to nie pierwszy raz;/ poza tym znowu jest sytuacja ze zespol tanczy caly sezon te same uklady tylko zmieniajac muzyke, i zmieniając jakieś dwa ukladziki... dziewczyny!! wezcie sie do roboty, bo bedziecie niedlugo jak 'tamte'
Pozdrawiam Helenów
Tyle wolnego miejsca. Lenka może zmieść ich z parkietu.
Ona jest mega super ;*
AZS CZĘSTOCHOWA <3.
fajna fota
ach ten Hill...;p
cienias....wszystkie mecze przez niego do tyłu.
Zatkał kakao!?
jeszcze lee richardsoon jest fajny
Sory, ale on normalny chłopak nie chodzi z małolatą, każdy normalny czlowiek wam to powie, a co z tego że to forum. To daj to zdjęcie do galerii. A pozatym na każdym forum jakieś laski podszywają się pod jego dziewczynę, tak jak na tym.
Tak miło,że trybuny świecą pustkami.
mmmm....delyszys! :* :*
zdjęcia ogólnie spoko szkoda tylko że nie można ich zapisywać na komputerze bo klikam prawym przyciskim mysze na zdjęciu i pojawia się komunikat: "ALL RIGHTS RESERVED! - WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE!
a fajnie by było gdybym mógł je zapisać no ale trudno
PoZdRo
no no, fajna ;)
ale super dzida
POLSKA BEDZIE ZAWSZE I BYLA
NASI GÓRĄ
najlepsza, najładniejsza. !! Uwielbiam ją.
tam gdzie Miedziński zawsze masakra ^^
zamknij sie ok?? jestem pewien ze TY lepiej od niego nie wyglądasz a go oceniasz ;
;/;/; jestes pusty jak kartonowe pudło bo oceniasz ludzi po wyglądzie pustaku ;/
Basiu TIME OUT wszyscy znamy przeciez utwór "trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść niepokonanym " :)
Leigh Adams
okropnie w tym myglada!!!
WY FACECI TO OKROPNI JESTESCI JAK KTOS TYLKIEM NIE KRECI TO OD RAZU FE!!!
krzynówek wygląda jak świnia ale za to jak gra w piłkę za to właśnie lubie
jak powiedziałby mój kot: mmmrrrrrrrr.....
Leigh Adams jest największym dżentelmenem jak i mistrzem Świata 2008r.
ja osobiście uwielbiam taniec .... chciałabym tak ;p
na pewno ;) w końcu moje 50kg to dużo za dużo..
aniu umow sie ze mna muj nmer