losowe komentarze
serdeczne gRATULACJE
anioł nad nim czuwał ;o)
dwa kolory mienią się... z kąd ja to znam:P
wielbimam nasza Oderkę
pozdro dla wszystkich fanów Odry
Pawełeeeeeek ;)))) cudowny człowiek ;D
No widzisz tak sie niby znasz na żużlu że nie znasz pełnego składu hehe wy tylko na papierze jesteście najmocniejszą druzyną w tej 1 lidze a jak to bendzie to sie przekonamy a w tej wszej poloni to tylko Andreas i Emil punktują reszta DNO!!!
buahahahaha prima balerina
jestem wielkim fanem ani dla mnie jest ona poprostu piękną i najlepiej grającą siatkarką
Piękna jesteś grasz super
KOCHAM CIĘ :*
pozdrowienia dla kuzynki...
nie chcę żeby tak u mnie się stało...
mmm ale wy jestescie piękne fajnie że mamy takie ładne siatkarki, inne siatkarki z innych krajów miękną gdy widzą nasze piękności . Będe wam kibicował i trzymał kciuki na ME ;]]
hej jesteś za gruba do chelleders podpis kamila zalewska :P
a kto pyta?
zreszta ja nie wiem kiedy mecze AZSu są, nigdzie nie ma terminarzu a mi nikt nic nie mowi i nie zaprasza :-) jak jakas koszykarka AZSu chce sesje to niech sie do mnie zglosi :-)
No rozumiem :D
NO CO CIESZY SIĘ
Do WOW ! Moze jest ladna ,ale taniec to tak kaleczy,ze tego nigdy nie wyleczy))))
a kasy na opalenie nozek w solarze nie starczylo?
Ahh..pieknie tu wyszla Agata. :)
ale dzieci
OK KOLES.POWODZENIA.
Też chciałabym się przespać z Loraskiem i posłuchać jego charyzmatycznego głosu z odległości gorącego oddechu. To nie tylko wspaniały, eklektyczny komentator, ale też sympatyczny facet. Tomasz, jesteś po prostu boski!
Hahahaha polonia nigdy nie przegrywa ahahahahabuhahahah nie ośmieszaj sie ta twoja polonia przegrywała prawie wszystkie mecze w tamtym sezonie...polonia mistrzem jest buhahahahaha jak wlezie do e-l to dopiero niech walczy a teraz możecie sobie tylko pomarzyc!!
mmmmmm!pycha
Ta czarna się nie uśmiecha !!!!!! A reszta Super
:)
Agnieszka jest bardzo ładna .! ;*
czyż ona nie jest sliczna?
szacunek dla wszystkich :)
Uwielbiam Cie:) Jestes dla mnie wzorem niestety nie umiem grac w siatkówke:(
marek ty to chyba gejem jesteś!!! Te dołeczki w policzkach mmmmmmmm......
wow