zdjęcia
menu
subskrypcja
słowa kluczowe
Informacje
Jesteś w kategorii gdzie znajdują się zdjęcia w tematyce KM Ostrów. Poruszanie się po stronie jest bardzo proste. Najpierw wybieramy główną kategorię a następnie konkretną galerie zdjęć lub interesujące nas fotografie. Na pewno każdy znajdzie tu coś dla siebie.
System reklamy Test
statystyki
ilość zdjęć w galerii: 24
data dodania: wtorek 22 kwiecień 2008
Zdjęcia dziewczyn tańczących oraz podprowadzających zawodników na start podczas spotkań żużlowych rozgrywanych w Ostrowie Wielkopolskim.
9512 odsłon
8388 odsłon
8551 odsłon
9814 odsłon
10985 odsłon
11682 odsłon
17702 odsłon
9862 odsłon
9129 odsłon
18785 odsłon
10157 odsłon
8580 odsłon
9600 odsłon
11067 odsłon
15185 odsłon
pierwsza strona
poprzednia strona
 
1
2
ostatnia stronanastepna strona

KM Ostrów





losowe komentarze
Kasia Heider no co wyy z Nerwim?! taak czy plota;>
KS Jastrzębski Węgiel tytyyt.. lubie jak się cieszą ;d
Mariusz Wlazły eRCa odczep się od mariusza, jeżeli jesteś prawdziwą fanką to powinnaś wiedzieć że mieszka w bełchatowie a nie na wsi z krowami tak jak ty. zazdrościsz wszystkim fankom mariusza wlazłego. ja chyba na całym świecie jestem prawdziwom fanką siatkówki. jeżeli ktoś oprócz mnie jest prawdziwym fanem niech mi odpowie na pytanie, którego odpowiedź dobrze znam. pytanie: jak nazywa się najlepsza kubańska środkowa bloku?.
Bartłomiej Jaszka - Sławomir Szmal - Karol Bielecki Wenta na prezydenta!Szmal na ministra finansów:)
Anna Barańska ideał kobiety.. kocham ;x
powodzenia!!!
Bartosz Kurek Ejj może to tobie coś odbiło na punkcie Bartka com???
jak byś była jego kumpelą to chyba nie wypisywała byś
takich głupot ...Co do słowa zgadzam sie z Mądrą...
A w dekiel to Ty sie sama puknij i zastanów sie co Ty w ogóle piszesz...
Sylwia Babula prześliczna jest
Michał Szczepaniak - Hans Andersen No łał JA też mam psa,o i jeszcze zapomniałam mam głupiego brata który Wam kibicóje!!!
Złoty Kask - orkiestra och jak dużo widzów- aż miejsc mogło zabraknąć :D
Agnieszka Trzcińska a myślisz ze ona ucieszy sie z takiego komentarza?-nie sadze... Myślę nawet, że może czuć się urażona, ale jak widać ty jesteś jeszcze na zbyt niskim stopniu ewolucji, aby to zauważyć! to naprawde świetna dziewczyna a ty chcesz ją tak poniżyć?! - nie ładnie!!!
Eleonora Dziękiewicz w końcu fotka na której wyszła idealnie. Tym razem Sebastian się popisał. Jak dla mnie ta dziewczyna zbudowana jest idealne. Jeśli charakter też ma tak wspaniały to tylko pozazdrościć chłopakowi
WKS Śląsk Wrocław o i slynny solo jeszcze na focie
Kenneth Bjerre - Renat Gafurov BJERRE Jedziesz!!!!!!!!!!!!
Sylwia Chmiel eno widac tutaj Sywlie chmiel ktora jest znakomita jak na swoj wike zawodniczka i zczye jej zebyt szla dalej ta droga ktora idzie teraz
Emil Sajfutdinow bRakuje Tych DerbÓW..oj bRakuje^6jak musialam przed Gasnica uciekac..hehe=)..bo z Grudziadzem to po bratersQ..a Z TOrUniem Nie baRDzo:p..SzczeRZE TEz tak myslalam ze bedziemY pewnie wygryWac w 1lidze..ale jedNAk inne druzyny tez CisNa=).. NA moje do EligI wrociMy!!
A co do michALA.. MA słaby sprzet..potencjal do jazdy ma..ale ma słabe zaplecze sprzetowe:/..
(P)OZdrO!
kibice - Odra Opole cypis fajne macie sweterki))))))))
Sandra Kazanecka Odwalcie sie chlopcy od mojej kochanej sandrusi ona jest moja to moje zlotko
!!!!1 weście sie odwalcie ona jest moj moja !!!! ona ma tylko mnie i was nie chce
Dante Swanson - Roderick Blankey Nie wiem po co takie zabezpieczenia przed kopiowanie skoro mozna je obejsc bez wysilku bez zadnych narzedzi??

sztuka dla sztuki ?
Basia Gołąb O czytanie się nie martw.Napewno dwa razy dziennie.
wypadek ten gościówa napewno oberwał.
Bartosz Kurek taak Blanjaa mnaamy siwtnych chłopaków, kochajacyych kotrcy zostawili dla anss rodzinee .. oj takk przemega wręczz..
*ahaha, kur*aa ja już nie moge, dziewczyny bartka, sąsiadkii moze jeszcze bd tu pisac byłe dziewczyny czyy koelxznaki z klasyy. jejkuś, dziewczyny pwoeim jedno ogarogar.! bo to już jest takk żalosne, a z waszych zmyslkan mozna bajke napisać., ooj sory. dalsza cześć Modyy na Sukcess.

aa i tak wgl, Kuuraś wszytskiego naajj. ;) i dolączam sie do życzeń `loll` , zebys sprawiał nam coraz to wiecej radośći swoją grą i oby ta forma była jak najwiksza na MŚ ;*
kibice - WKS Śląsk Wrocław TYLKO WIDZEW RTS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nicki Pedersen Nicki jesteś najlepszy pokaż wszystkim na co cię stać wierze w ciebie
Jakub Bednaruk MASZ EXTRA BRÓDKE!!!!gratuluje pomysłu!!!!
kibice - Sparta Wrocław Powiem prosto z mostu jestes niewychowanym szczeniakiem z takiej wiochy jaka jest leszno i tyle i ja sie nie dziwie że u was tyle osób chodzi na żuzel bo u was tylko żużel jest dobry i wmiare kosz kobiet wienc sorry ale u nas we Wrocławiu jest wiele dobrych dyscyplin i sam jesteś popier........!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dominika Łuszcz ZAJMIJCIE SIE SWOIM ZYCIEM
26 Tigers, to chyba logiczne że jak strzeliliście bramke to nas zagłuszaliscie.. nas było 630 osób a was w młynie z 4000 tys. Do 84 min nie mieliscie nic do gadania w kwestii dopingu. Ale jesteście na dobrej drodze. Powodzenia

NIGDY NIE SPADNIE, NASZ GÓRNIK NIGDY NIE SPADNIE. !
Jason Crump - upadek On poprostu nie umie jeździć
Michela Teixeira - Milena Sadurek Mikołajczyk - Alena Hendzel - Paulina Maj - Agnieszka Kosmatka Lecmy razem do Tokio wiem że mój rejon to Rybol ale ja chcę do Toki :)
wycinać pajacyki
Sinan Cem Tanik Cudowny :)
wyszukaj zdjęcia
proszę używać polskich znaków
fotografia ślubna Wrocław
baza sportowców
nowe komentarze
Basia Gołąb Chcialbym aby dla mnie zatańczyła :)
Basia Gołąb Ślicznotka i te piersi mmmmmmmmmm
Anna Barańska aniu jesteś śliczna laseczka koham cię
upadek - Rune Holta - Wieslaw Jagus jagguś to mój tata
Sofia Gonzalez - Iuliia Gnydiuk Jestem bardzo dumna z moiej siiostrzenicy Magda Luxemburg
Tomasz Kosztowniak Solo nic się nie zmieniłeś od czasów gdy na szkolnym boisku grałeś z chłopakami.... ksywa też ta sama ,jeszcze z podwórka heh...
Tomasz Tłuczyński nkt mi go nie zabierze to moje ciach i koniec całuski dla tomka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
kibice - Stal Rzeszów Uwaga bo wygracie resoviańskie mieczaki!!
stal stary polski klub
potęzny i wspaniały
bialo-niebieskie barwy ma
a w herbie jest ptak biały
i chociaz klub ten stary jest
kazdy mu wierny jest, każdy mu wierny jest!!
płoną stadiony, płynie krew
STal już tam jest!
stal już tam jest!
Z,Z,ZK<ZKS, Stal!!!:*
Michał Ruciak Rucek! Najlepszy jest! :) i ma słodkiego synka! <3
kibice - Stal Rzeszów resovia grać nie umie, tylko cwaniakują.. stal rządzi!!! ;];]

KOCHAM
kibice - Stal Rzeszów STAL I TYLKO STAL I TYLKO STAL RZĄDZII IRZĄDZIĆ BĘDZIE I WYGRYWAĆ
kibice - Stal Rzeszów Stal to bogowie... kocham ich, a resovia szkoda gadać, tylko w gebie mocni,,, taa taka prawda....
pozdro dla kibiców stali ::*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:
Bartosz Kurek 'hiehie'- uwierz nie uciskają go te ochraniacze :P wiem coś na ten temat
+ oj jest eXtra ;*
Bartosz Kurek ale na jakim zdjęciu???
samotność Bardzo mi się podoba to zdjęcie. Najlepiej oddaje istotę samotności. Gratuluję wrażliwości i talentu.