ilość zdjęć w galerii: 15
data dodania: poniedziałek 17 wrzesień 2007
W drugim spotkaniu o utrzymanie się w Ekstralidze Kronopol Zielona Góra pokonał Polonię Bydgoszcz 55:35. Tym samym po raz pierwszy w historii klubu Bydgoszczanie spadają z najwyższej klasy rozgrywkowej.
Żużlowców Kronopolu czeka walka o utrzymanie się z wicemistrzem 1 ligi.
losowe komentarze
no juz dobrze nie podniecajcie sie tak
hans jestes super tak jak niekturzy z dani trzymaj tak dalej
Piękne zdjęcie :)
jacko spierd... z tej strony i to ty jesteś hamem i ciotą.Ja popieram Zdziska i Stal.Nicki rządzi!!!
Świder Z M ałym dobra para na 5:1
jestes super
świetny gracz tylko by strzelał wiencej goli w reprezentacji polski!!!!!
wlasnie sobie ogladam Twoje zdjecia i wiekszosc z nich jest swietna. moim zdaniem za czesto uzywasz masek by wyciagnac kolorowa postac (obiekt).
JA też nie dam obrazić WTS-u jak chcesz wiedzieć!!!!!!! TY z POLONI!!!! A znasz NICKI PEDERSENA!!!
tak, z trenerką i dziewczynami na sali
Aduś;(
o wiek kobiet sie nie pyta ;-)
Ten rzut jest trudny ale...dla Anna (hahaha) łatwiutki;) myśle że trafiła :)
Tak wy wszystkie jestescie z Emilem!!!ale macie bujną wyobraznie!!!;DD
Pozdro dla Adama Kajoch
trzymie za ciebie kciuki mistrzu
damian to fajnie ciacho
Jesteście Wielcy.Dziękujemy za wspaniałe chwile
fajna fota ladne nogi
Milena jesteś super
Lena jest świetnie a będzie jeszcze lepiej. Zapraszam na wypoczynek do Buska Zdroju i na piwo do pubu Parkowa
to mój bartuś. niedługo się pobieramy !
kocham cię mój przyszły mężusiu ! <3
Wielki hoolsie nie cwaniakuj tak bo nawet nie wiesz co to znaczy ustawka... jesteś taki cwaniak bo masz w domu internet+komputer i napinanie po kablach sprawia CI przyjemność...a tak na prawdę nie wiesz co to znaczy hooliganka... po drugie w kwesti tych waszych darmowych flag... jakby nie było barwy to barwy...widać właśnie jak je traktujecie >< tyle w tym temacie
no no no. ja tego chyba znam=))pozdrawiam
spoko janek
Martysia znowu walczy o piłkę i pomaga jej w tym Lena!!!!
Ja gadałam ale tak troszeczQ sobie nie radziałam ;/ tylko dowiedziałam sie że on nie chce odchodzic z Poloni :D i że nie ,ma laski xDDDDD i że kocha Bydzie :D
ewelina the best jesteś najlepsza
piękna jest hahaha ... poprostu masakra :/
Marcel powinien się częściej uśmiechać
hehe super zadymka była hehehe ale się z kolegami żuciliśmy hehe
Boska:D:D