ilość zdjęć w galerii: 60
data dodania: czwartek 28 luty 2008
W 12 kolejce spotkań Ligi Siatkówki Kobiet Winiary Kalisz pokonały BKS Bielsko-Biała 3:2. Była to pierwsza strata punktów w tym sezonie drużyny z Bielska, która prowadzi w tabeli z dorobkiem 34 punktów. Drugie miejsce zajmuje zespół z Kalisza z dorobkiem 29 oczek.
losowe komentarze
Ania jest bardzo ladna kobita!!!!!!!!!!!!!Pozdrawiam. I zycze samych sukcesow zawodowych.....
Ona jest mega super ;*
Polonia, Polonia!!!! Pozdrawiam fanów żużla z Bydgoszczy
leszno i wrocław schowali dupsko bo boją się nas i w myślach twierdzą ,że Nicki jednak najlepszy. Nicki IMŚ 2008
piekna polka
diabelska duszyczka :)
Jest Pani piekną kobietą, kocham Pani grę i dzięki Pani pokochałem siatkówkę, życzę sukcesów, życzę szczęścia i zyczę wielkiego grona wiernych wielbicieli, cokolwiek by się stało. Pozdrawiam.
wiecie ze ja jestem jego kolegą
jesteś wspaniała pozdrawiam
A gdzie Adam kokoszka!!!
Oczywiścię że na Atlas bo,Mieszkam we WROCŁAWIU będe z kumplami ogladał meczyk Marma-Atlas w mojej chacie.A Daria na kogo liczysz na Atlas czy Marme??
nicki i rune sa super a jak wyjda na tor to kazdy klaszcze i wiwatuje mam nadzieje ze zostana z rzeszowem jeszcze przez nastepne sezony .zgadzam sie z kopim chrzanowski niech wraca do wybrzeza !!
Taaa Falubaz mistrzem
ostatnia nie jest,ale ja widocznie jestem lepsza skoro facet ją zostawił dla mnie....
Macie racje Jurica MISTRZEM Głąbow!!!! BUHAHAHAHAHA!!!!!!!!!!
ta prawa noga krawaty wiąże powodzenia
Wszystko zostało powiedziane,co tu dodawać....Lenka jest piękna,ma wdzięk,urok,czar,grację.Poza tym to chyba bardzo sympatyczna dziewczyna,przynajmniej takie mam wrażenie,emanuje ciepłem swoją osobą.
;) zgadzam sie z toba;<3 zajmijcie sie zblizajacymi sie MS a nie czy ma dziewczyne cz nie ma!!! Ogarnijcie sie laseczki;)
Jarek Hampel Jarek!
ciekawy jestem jak Ty wyglądasz w lustrze? Dziewczyny są pięknymi kobietami. Znam wszystkie i każda z nich ma coś w sobie. A jakość zdjęć jest fatalna, to niestety prawda. Pozdrowienia dla zespołu!
ale i tak MARTA RULEZ FOREVER
Okoń kofany jestes ze jedziesz przed tym
********
Nie no ludzie dajcie sobie spokój! Oceniajcie go na podstawie jego gry, talentu, a nie na podstawie jego urody! ;/ Ale się uśmiałam ;)
slicznie
ale wpisy na poziomie... gratuluje panu słownictwa
asia fanka JW pozdrawia wszystkich @@@:*
Dziewczyna ma coś w sobie... Ciekawe jak wygląda z rozpuszczonymi włosami?
te dziewczyny nie tancza tylko stoja z parasoleczkami.Tanczące byłe lepsze
Adrian ..
Ty dałnie !!!
Ładne oczka :)