ilość zdjęć w galerii: 23
data dodania: poniedziałek 10 listopad 2008
Koszykarki CCC Polkowice przegrały po zaciętym i pełnym walki spotkaniu z Wicemistrzem Polski Lotosem PKO BP Gdynia 70:85. Dla zwyciężczyń 27 punktów rzuciła amerykanka Alana Bard, która została wybrana MVP całej 11 kolejki Ford Germaz Ekstraklasy.
losowe komentarze
Asia najlepsza i "Maxim" z Bukowic również!!!!!!!!!!!
Przynajmniej nie wyglada to tak przerażająco jak wyglądasz właśnie Ty Żaneta! Ciekawe co ty myślałaś patrząc w ten sposób na Pałke... No i ten palec. haha
A kto mówił w ogóle o anonimowości?!
Moja kochana gwiazdeczka:)
Gdybyś sie uśmiechną to super chłopak z Ciebie by był!!!!!!!
niezły mecz zobaczymy co pokaże GTŻ
UL TO JAKAŚ DEBILKA A.J IS COOL :) ADAMS DEBIL !!! polonia bydgoszcz andreas jonsson
ten chlopak ma talent z meczu na mecz idzie jak burza o to jest moje zdanie o dawidzie
super
Jak na swoje lata to całkiem fajne ma zawieszenie maska widać nie klepana tylko zadbana. Ale co najważniejsze cycuszki i dupcie m zajebiste.
Jeden z najwaleczniejszych zawodników ,oraz najbardziej widowiskowych. Dzieki ze dostarczasz mi emocji na meczach ligowych w Opolu i za jazde do konca.
podpisuje zgodnie z tym jak jest oficjalnie na PLKK.pl a tam jest Anna :-)
pozdro
fajnie super
czarująca kruszynka:*
Hehe no Krystianek jest super no heh w koncu przeciez to moja rodzinka niem??? hhehe pozderka dla niego:*
ale ropa,wstyd dla narodu:(((
a ty wyglądasz jak szczur ciekawe jak ty wyglądasz na zdjęciach
szkoda ze ma chlopaka ja tez mam 27 lat i chetnie zostal bym jej chlopakiem
fantastyczny uśmiech:) i reszta cudo:-)
Sweet girl:):*
ojoj
ty żalu nad żalami schowaj się
Mi wszystko jedno czy ma, czy nie ! A wiem od pewnej osoby, która Go zna! A czy mówi prawdę to już inna sprawa...
Do Patrycji!!!!
Bartek chdzi z twoją ciocią Olgą???????
PRZECIEŻ dużo sób pisze że ma ona na imię MAGDA????
Jest boska!!!
Dobry mecz na poziomie,oby z Częstochowom było tak samo,Falubaz jesyeście wielcy !!!
to jak z horroru tam napewno sa duchy !! gdzie to jest odpowiedz pliss! to tam pujde i tę ruine sprawdze co tam jst !
şu siteyi türkçe yapın adam gibi be
Do CZarnulka
___Jestes załasna
boze jaka ona jest ladna jak sie usmiecha...
już za 4 lata będziesz mistrzem świata..........