zdjęcia
menu
subskrypcja
słowa kluczowe
Informacje
Jesteś w kategorii gdzie znajdują się zdjęcia w tematyce Śląsk Wrocław - ŁKS Łódź. Poruszanie się po stronie jest bardzo proste. Najpierw wybieramy główną kategorię a następnie konkretną galerie zdjęć lub interesujące nas fotografie. Na pewno każdy znajdzie tu coś dla siebie.
System reklamy Test
statystyki
ilość zdjęć w galerii: 24
data dodania: niedziela 30 listopad 2008
W pierwszym spotkaniu rundy rewanżowej piłkarskiej Ekstraklasy Śląsk Wrocław pokonał ŁKS Łódź 3:0. Wrocławianie obecnie zajmują 6 miejsce w ligowej tabel mając 5 punktów przewagi na zespołem zajmującym 7 miejsce.
3373 odsłon
3472 odsłon
1660 odsłon
1601 odsłon
1539 odsłon
1430 odsłon
1696 odsłon
2852 odsłon
1702 odsłon
1417 odsłon
1354 odsłon
2617 odsłon
1359 odsłon
1288 odsłon
1385 odsłon
pierwsza strona
poprzednia strona
 
1
2
ostatnia stronanastepna strona

Śląsk Wrocław - ŁKS Łódź





losowe komentarze
Patryk Czarnowski - Paweł Zagumny - Michał Bąkiewicz e,asiunia!ja nie chcę Twoich buziaków!przepraszam-buziolów!nie powiem,Michał jest przystojny ale błagam,litości!urosą się meczy nie wygrywa!
A wam radze dać se spokój
Katarzyna Skorupa aaa
Sebastian Ułamek ta strona jest super ale brakuje zdjęc z pucharu piasta jak jędrzejak sie wywalił ihlib
Alicja Kamińska mam :D
Anna Barańska na turnieju była najlepszą zawodniczką a tak wogule jest najseksowniejsza w reprezentacji polski
Jakub Jarosz no mina powalająca ;D
Iwona Lewandowska pyszna fotka
Michał Szczepaniak - Hans Andersen Tak ja skończyłem tylko lubie sie pokł?cić z nią hahahaha
Agnieszka Celej jest strasznie miła i fajną dziewczyną :D pozdrówka
Dagmara Trebenda dziękuję za konstruktywną krytykę..a co do dzieci to mi się nie spieszy..skupiam się na tym jak tańczę a to że zdjęcia w ruchu wychodzą nie za ciekawie to nie moja wina..niektore dziewczyny pozują jak tańczą a ja nie mam na to czasu..pozdrawiam..
01 niom to wygładało pieknie.najpierw nie wiedzialam co sie dzieje~~!!!!pozdro dla fanów zuzla i posiadaczy motoru Harley Davidson!!!!
Bartosz Kurek Bartek jesteś super i świetnie grasz. Jesteś najlepszy, najwspanialszy na całym świecie. Kocham Cię!!!!
Euzebiusz Smolarek Ebi jest poprostu dobrym i wrazliwym człowiekiem!! Polska może być dumna, że ma takiego obywatela!!
Emil Sajfutdinow Tzn podoba sie jej ale przejechała sie na czYms !
Ale ma klapkii na oczach ;/
Emil Sajfutdinow Ta jasne!!!!Sama jesteś wstrętna!!!!!
Emil Sajfutdinow Brawo dla wer!!!popieram
Dagmara Trebenda sliczne:)
Dagmara Trebenda Seba dlaczego od trezch meczpow nie ma mojego zadnego zdjedia? Jest az tak zle ;P
Pozdrawiam
Milena Sadurek - Agnieszka Bednarek - Aleksandra Jagieło Ymmmmmmmmm Malinki same słodkie ... :)
Tomasz Gollob dziecko przynioslo mu jedzenie za informacje o motorze zuzlowym:)
Asia Kubica Asia rządzisz, tak trzymaj! :)
Roman Povazhny - Jarosław Hampel - Łukasz Romanek R.I.P ŁUKASZ ROMANEK !!!!! :( na zawsze z nami !!!!
kibice - Wisła Kraków slask i wisla eooo
Łukasz Kadziewicz Moj kochany Kadziu:) nawet nie zdajesz sobie sprawy ile dziewczyn usycha z miłości do Ciebie<buja w obłokach>;> tak bardzo chciałabym... sama już nie wiem!!!wszystko chciałabym z tobą robić;)
Bartosz Kurek ale z niego przystojniak...
kibice - flaga - Włókniarz Częstochowa No i Mi to wisi kto wygrał a kto przegał nie jestem ani z leszna ani z Rzeszowa
upadek - Andreas Jonsson i bądź teraz żoną takiego. no tragedia.
ale mimo wszystko jest fajowy chlopek z niego ;D <3
Andreas Jonsson - Hans Andersen a.j górą
kibice - Polonia Bydgoszcz MNIE to nie kręci!!!!! ATLAS WROCŁAW!!!!!!!!!!!!
14 Sitera się HAMSKO zachowal wobec Daveya powinni go za to ukarac do końca TEGO SEZONU i kawalek następnego.
wyszukaj zdjęcia
proszę używać polskich znaków
fotografia ślubna Wrocław
baza sportowców
nowe komentarze
Basia Gołąb Chcialbym aby dla mnie zatańczyła :)
Basia Gołąb Ślicznotka i te piersi mmmmmmmmmm
Anna Barańska aniu jesteś śliczna laseczka koham cię
upadek - Rune Holta - Wieslaw Jagus jagguś to mój tata
Sofia Gonzalez - Iuliia Gnydiuk Jestem bardzo dumna z moiej siiostrzenicy Magda Luxemburg
Tomasz Kosztowniak Solo nic się nie zmieniłeś od czasów gdy na szkolnym boisku grałeś z chłopakami.... ksywa też ta sama ,jeszcze z podwórka heh...
Tomasz Tłuczyński nkt mi go nie zabierze to moje ciach i koniec całuski dla tomka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
kibice - Stal Rzeszów Uwaga bo wygracie resoviańskie mieczaki!!
stal stary polski klub
potęzny i wspaniały
bialo-niebieskie barwy ma
a w herbie jest ptak biały
i chociaz klub ten stary jest
kazdy mu wierny jest, każdy mu wierny jest!!
płoną stadiony, płynie krew
STal już tam jest!
stal już tam jest!
Z,Z,ZK<ZKS, Stal!!!:*
Michał Ruciak Rucek! Najlepszy jest! :) i ma słodkiego synka! <3
kibice - Stal Rzeszów resovia grać nie umie, tylko cwaniakują.. stal rządzi!!! ;];]

KOCHAM
kibice - Stal Rzeszów STAL I TYLKO STAL I TYLKO STAL RZĄDZII IRZĄDZIĆ BĘDZIE I WYGRYWAĆ
kibice - Stal Rzeszów Stal to bogowie... kocham ich, a resovia szkoda gadać, tylko w gebie mocni,,, taa taka prawda....
pozdro dla kibiców stali ::*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:
Bartosz Kurek 'hiehie'- uwierz nie uciskają go te ochraniacze :P wiem coś na ten temat
+ oj jest eXtra ;*
Bartosz Kurek ale na jakim zdjęciu???
samotność Bardzo mi się podoba to zdjęcie. Najlepiej oddaje istotę samotności. Gratuluję wrażliwości i talentu.