ilość zdjęć w galerii: 42
data dodania: środa 08 lipiec 2009
W drugim spotkaniu rozegranym w Hali Stulecia we Wrocławiu reprezentacja Polski pokonała Wenezuele 3:1. Tym razem siatkarze z Ameryki Południowej stawili większy opór grającym w innym ustawieniu niż dzień wcześniej Polakom.
losowe komentarze
Paulinko jesteś cudna i cudnie grasz :)
To prawda że oni są śliczni, ale w tym sportcie nie liczy się jak kto wygląda tylko jak ktoś gra o oni są w tym świetni.:D Moim zdaniem Igor jest bardzo podobny do Pawła:P Pozdro dla was chłopaki i grac tak dalej:*
Ania, Lena i Kasia KOCHAMY WAS !!!! :
:*:*:*:
kasia sama daje sobie mile komenty ;d pzdr
jura jesteś śliczny :
** KOCHAM CIĘ LOVE:))))))) KCJ
mega
dziwne zdjecie...........
najlepsi kibice w polsce.
Boska
wielkie, przepeknę kobiety. zazdroszcze ich mężą mieć taki skab w domu to istny raj. takiej kobiecie nawet zdradę można jej wybaczyć nawet z własnym bratem
Frajer z ciebie prawdziwy "frajer" jak hans jezdził we Wrocławiu to sie cieszyłes z kazdego jego punktu... miałes pewnie kisiel w majtach byłes tak podjarany a teraz gdy Hans dostał lepsza propozycje w Toruniu to juz jest najgorszy ??? ;/
witam.widzę tutaj fan club Bartka Kurka:)racja świetny zwodnik widać było w trakcie ostatnich meczy z Wenezuela.Naprawde wielki talent i szacunek dla niego za to chyle czoła i tyle...jego życie osobiste jego sprawa dla mnie najważniejsze że jest świetnym siatkarzem.Fakt,że przystojnym ale przepraszam nie bądźmy dziecinni bo jest przystojny to go zaraz kocham i już.jak w czasach przedszkola kiedy kochalo się Michała Wiśniewkiego.Proszę bądźcie poważne i dajcie chłopakowi żyć:)pozdrawiam prawdziwych kibiców siatkówki!!:)
Nie poprostu nie chce mi się do twojego poziomu zni?ać a tak apropo to ten mecz był niesłusznie rozegrany bo padało więc jak tarnowiaczki przyjadą do nas to takie lanie dostaną aż będzie miło.
He is sooo freaking cute! I love that he is driving for Rospiggarna! :)
o ja pier..kazda po solarce;/ bleee..sztuczne lalki! Zal!!
No mam nie ma was niema!!!!!
Kobieta o niezwykłej urodzie!
lubie go za jazde
Jesteś super żużlowcem. Masz Fajny styl jeźdzenia :)
CHCIAŁBYM POROZMAWIAĆ Z FAJNYMI LUDŹMI TAKIMI JAK ZDZISEK UNIA LESZNO to
**
doznałam szoku jak zobaczylam nazwisko i imie ktore sama nosze
Natalia to nadzieja polskiej siatkówki.;)
Beautiful smile, KKrzysztof SĹaboĹ!
Świetny człowiek ! spoko gość !
hahaha juz wiem
Noo Marcin też do schrupania jeest ;dd
czy ktoś mi powie jak zostać podprowadzającą?
Wiem że jestem cieniasem
Zazdrożcze tej twojej dziewczynie ,że ma takiego wajnego faceta jak Marcin. kocham Cię
Krzysztof mam nadzieję,że będziesz kibicował Stali Gorzów-dlaczego Gorzów Wlkp-bo to kolebka rajdów terenowych