ilość zdjęć w galerii: 30
data dodania: sobota 03 październik 2009
Po porażce w fazie wstępnej z Holandią reprezentantki Polski, aby przedłużyć swoje szanse na awans do półfinału Mistrzostw Europy musiały wygrać w pierwszym spotkaniu fazy zasadniczej z Belgią. Polski wygrały 3:1 i ciągle liczą się w walce o medale.
losowe komentarze
4 ta od lewej niczego sobie panna szkoda że małolata i grozi za to prokurator :(
laska jak ta lala to jest najseksowniejsza czirliderka w polsce bez 2 zdań czemu ona nie była w CKM-IE
Hehe ja sie tez wybieram na SGP
mariusz kibic atlasu i Twój...
fajna fota
fuj popracuj nad cellulitem!!
Ciekawe o czym myśli??
O Rickus... Trzymaj się,zycze zdrowia i dobrej jazdy... :D
hahaha juz wiem
kocham lee wróć do lublina tu cię wszyscy potrzebuja
najlepsza polska środkowa ;)
Rzeczywiście jest śliczna, powinna grać w reprezentacji
no bo w końcy mistrz Polski to wymiata
Ta jasne tylko w snach!!!!!!!!!!!!hahahahahahahahaha ATLAS GÓRĄ
Asia najlepsza i "Maxim" z Bukowic również!!!!!!!!!!!
kocham unie leszno
a szczegolnie robcia mojego
robert kasprzak kocham cie pamietaj :*
kurcze widzialem ja w meczach reprezentacji... mhmmm piekna kobieta no i dobrze gra w siate.... ale i tak no1 jest sliczna
Ula - jesteś świetna!!!
Wszystkie dziewczyny dostaja co dziennie stosy maili!Co wy sobie myslicie, ze te laski nie maja co robic tylko odpisywac jakims obcym goscia za kazdym razem !!!Piszecie zawsze to samo i pytacie o te same sprawy....A brak czasu nazywacie "Woda sodowa" Bzdura.pa.
śląsk wisełka lechia gdańsk śląsk wisełka lechia gdańsk
Ania Barańska jest najpiękniejsza i najlepsza.
Aniu kocham cię!!!
Porażka po co się tak napinacie jak i tak nigdy w histori klubu nie zrobicie takiej oprawy jaka była na ostatnich derbach na resce ahahahha
PRZYPUSZCZAM ŻE I NA TYCH DERBACH BĘDZIE WAS DUŻO MNIEJ !!
Sajo nara żydki
Buhhahahahahaha ja pierdole ale mina aga masz racje to jakis Down hahahaha!!!! Pozdro dla Wrocka i Rzeszowa
Hej, chciałabym się zapisac na siatkę, rocznik 97.
Kiedy będą jakieś nabory?
Nie wiem,czy wy się tak podniecacie.Byłam na imprezie firmowej w P1 a tam nic specjalnego nie pokazały. Wypadły słabiutko.
A jaki proponujesz jasny obiektyw o przestepnej cenie? A mozesz mi jeszcze tak prosciej wyjasnic co to sa te jasne obiektywy, jestem Litwinem i nie rozumiem niektorych zwrotow. ;)
wowwww jaki sexi pempuszek ;-) mimo ze tak zimno bylo cio?
hahah b.k. chyba w snach Ci napisze ;p xDD
fajna laseczka :)
Po co w ogole odpowiadasz na takie komenty??Przeciez to jest jaksas smieszna napinka.Wrocław sprzedany klub sprzedani kibice