ilość zdjęć w galerii: 45
data dodania: sobota 28 listopad 2009
Siatkarki Gwardii Wrocław podejmowały w hali Orbita Wicemistrzynie Polski BKS Aluprof Bielsko-Biała. Mimo, że to 7 kolejka spotkań Ligi Siatkówki Kobiet to było to dopiero drugie spotkanie w roli gospodarza Wrocławianek. Gwardzistki mimo udanego początku spotkania nie poradziły sobie z faworytkami ulegając 1:3.
losowe komentarze
Kurczę,Batchelor jest taki piękny że chciałoby się go schrupać !!!
kcham ciĘ
o ile się nie myle to zdjęcie przedstawia Grega Hancocka.
i na dodatek ma kibiców z dupy wziętych :D
Ja chciałam tylko powiedzieć, że jestem nową dziewczyną Gacka, właśnie rzuca dla mnie żone w ciąży , życie :) Hahhahaha:) Dajcie spokój co za afera z tym Kurkiem ma, nie ma, nic tylko se palnąć w łeb :) Chyba coraz mniej zaczynam go lubić, bo już mi to wszystko obrzydło :) Szczęścia wszystkim :)
kochamy cie!!!!!!!!!!
Grand Prix w Lesznie było super widowiskiem. Pzdr Miłosz!!!
to nie wszyscy kibice BKS-u którzy przyjechali na mecz do Wrocławia ... poza tym nie mieliśmy aż takich min ... zwłaszcza na końcu ;)
to kiedy mi odpiszesz???kocham Cie
*
Popieram Spartanin ja też lubię AJ ale nie mówię od razu,że go kocham.Bo dziewczyny co piszą,że kochają Andreasa, Emila itp.po prostu nie mają pojęcia co to znaczy słowo KOCHAM!!!!! Pozdrawiam
Bartuś jesteś najlepszy,
niee najlepszy to za mało jesteś naj naj naj najlepszy i naj naj najprzystojniejszy.
KC ;)
cudna :*
Bartosz Kurek to najlepszy zawodnik na świecie :)
jaki on jest sweeetaśny <3 , mmmm ale ciasteczko z niego
ehhh, chcialabym aby zlapal mnie tak jak łapie swoje spocone pośliadki
od dziś bede jadac tylko w baalbeku
nienawidze ariszy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111111111111
to najładniejsza siatkarka na świecie a po za tym świetnie gra w siatke
super fotka
cudowna:)
aaa!! Edzi urwało rękę !! hehehe ;-) <lol>
Wcale że nie!!!! Wrocław jest lepszy!!!!A Wrocław i nasz klub zniewarzyłes za te cioty co napisałeś !!!!!!!!A i tak sądze,że WROCŁAW ma lepsze oprawy i lepszch kiboli oraz stadion niż ta durna,śmierdzóca,głupia Bydgoszcz!!!!!!!!!!!Atlas GÓRĄ a Polonia śmierdzącom kanalizacją!!!!!!! hahahahahahaha!!!!!!!!!!!
nie jest ładna wiem bo ja znam i współczuje jej ze jest w zespole którego nikt nie zna! najchetniej dałabym jej zdjecia z podstawówki do internetu wygladała jak hipopotam ale nie zrobie tego bo bedzie wiedziała ze to ja:)) wiec nie posmiejecie sie :((( a szkoda:(((
hmmm wajna niunia =]
szaleństwo:D fantastycznie tańczysz
...
nie ma słów, którymi mogę wyrazić miłość do tego sportu ;)
kazdy kto byl chociaz raz na gorniku i na meczach siatkarek sezon temu, wie ze nic nowego w tych ukladach nie bylo. nawet im sie nie chcialo otwarcia meczu gwiazd wymyslac, ale trzeba przyznac ze ladnie to wszystko wyszlo
Jezu,co za dziewczyna!!!
raczej pozdrawia Macka Zielinskiego;P
lata praktyki....przyszłościowy zawodnik :D:D:D
JA GO BARDZIEJ KOCHAM NIZ KAZDA DZIEWCZYNA JA BYM CHICIAŁA BYC NA MIEJSCU PAULINY CZYLI JEGO ŻONIE
slicznie tu wyglada, wyrabia sie bez kitu
Ojej..jak ja tu lubię wpadać..to forum jest lepsze niż kabaret ^^ hahaha..xD
Jak ktoś się interesuje piłką siatkową to zapraszam na inne, powazne i normalne fora, na których nie ma głupiego gadania o jego dziewczynie czy pisania jaki to jest śliczny itd. tylko jest mowa o jego grze i ogónie o sitkówcce.