ilość zdjęć w galerii: 38
data dodania: poniedziałek 14 grudzień 2009
Już po raz piąty w tym sezonie w spotkaniach wrocławskiej Gwardii o rozstrzygnięciu musiał decydować tie-break. Tym razem siatkarki z Wrocławia musiały uznać wyższość GCB Centrostalowi Bydgoszcz. Najwięcej, 28 punktów, zdobyła dla Gwardzistek najskuteczniejsza zawodniczka Ligi Siatkówki Kobiet – Katarzyna Mroczkowska.
losowe komentarze
Dziewczyny tylko pogratulowac wystepu!!! Musicie caly cza juz z nimi tanczyc to niesamowite show!!!
moja laska rządzi !!!(nie moja ale bym ją chciał mieć) xD
oooooo obaj są boscy<mniam> ale Pawełek mi sie bardziej podoba no i superr gra
Yankes wygląda jak Robie Wiliams xD
te oczy to poprostu kosmos!:)
Pieprzycie!!
Magda do wielu rzeczy doszła w tańcu.
a wy się czepiacie jej figury. nie każdy jest idealny jak wy<hahaha>!
potrzebne są też takie kobietki
trener Bonita i Lozano są najlepsi !
Przystojniaczzzzek !
Kurcze, właśnie się dowiedziałem, że 8 z AZSu tj. Adrianna jest z 1990r. To pozyskanie nr gg i wyciągnięcie na piwko odpada bo mi prokurator do okienka zapuka :( :( :( no ale i tak pozdrawiam :)
Ania Barańska jest ... przereklamowana.
Leszno bybyło w 1 lidze albo nawet w 2 hahahahah!!!! Adams to frajer a nie Nicki to Mistrz Świata 2007 Nicki żądzi!!!!!! Leszno jest pazerne!!!!!!!!!!
fajnie ostatnio dziabałeś noc moich marzeń uuuuuuu ale odlot !!!!!!!!!! mały ale wariat !!!!!!!
jak zawsze skupiona;DD
oh ta Alusia;)))))
swietna siatkarka
nie posądzałam go o to, że ma włosy na klacie, a tu zonk :)) też je widzicie czy tylko mi się wydaje?
łęęeeeee jestem zawiedziony szpet
SUPER TRIK
boska
se siary
Lubos do Opola
eh Ilona ;/ wiesz czemu lubicie Unie ? Bo jest na 1 miejscu w lidze no i chuj z tym że jest moze i Kolejarz przegrywa ciągle teraz ale przynajmniej jesteśmy prawdziwymi kibicami -.- Zobaczymy czy tez bedziesz tak gadać jak Unia spadnie na ostatnie miejsce w tabeli :)
super fryzurka :)
Oderka :D
Nieogarniacz! :))
no racja troche sie marnuje, ale ... mnie sie podoba :)
Bartek jest najlepszy najfajniejszy najprzystojniejszy, wiem o tym dobrze ale weźcie się dziewczyny ogarnijcie!!! To że jest super ciachem nie znaczy wcale że trzeba mu wyznawać miłość na każdym kroku w szczególności że na 100% was nie zna!!!Też bardzo lubie Bartka ale też za to jak gra! Zgadzam sięz osobą która napisała że żadna z was nie wiedziałaby o jego istnieniu gdyby nie był takim wspaniałym siatkarzem! Teraz jeszcze słówko do Bartka:jesteś moim ulubionym siatkarzem,wspaniałym i pod względem gry, i pod względem wyglądu, mam nadzieje że Cie kiedyś spotkam;)
Gosia, w pełni się z tobą zgadzam. Wtedy wygląda najlepiej. Oby miał wiele okazji, bo się tak cieszyć. Chociaż kiedy robi coś głupiego itede, uśmiecha się jeszcze bardziej rozbrajająco. ;3 No i oczywiście świetnie gra.
Gdyby Nie Te Jego Zaje----Biste Miny To By Nie Był Ten Sam Kadziu:)
Jeju ale problem macie...
On chodzi z moja ciocią a jego dziwczyna ma na imie Olga nikt jeszcze nie wie o nich nie wiem dlaczego.On jest nawet na boisku...Lubię go.:) Ale jego fanki są nie nie normalne bo gadają mu pod czas spotkaś Kocham Cię , Piękny jesteś. Beznadziejnie i standardow teksty.:)