Jesteś w kategorii gdzie znajdują się zdjęcia w tematyce Impel Gwardia Wrocław - Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna. Poruszanie się po stronie jest bardzo proste. Najpierw wybieramy główną kategorię a następnie konkretną galerie zdjęć lub interesujące nas fotografie. Na pewno każdy znajdzie tu coś dla siebie.
System reklamy Test
|
ilość zdjęć w galerii: 30
data dodania: poniedziałek 22 luty 2010
Tylko w ostatnim secie spotkania Gwardii z aktualnym Mistrzem Polski wrocławianki walczyły jak równy z równym. Ostatecznie Myszynianka Muszyna wygrała we Wrocławiu 3:0. Najlepszą zawodniczką spotkania wybrana została reprezentacyjna libero - Mariola Zenik.
Impel Gwardia Wrocław - Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna
losowe komentarze
Taak Niksonn ;* ja sie z tb zgadzam jak najbardziejj.. a tak wgl wydaje mi się, że na tym forum jst o wielee wiecej `faanek` którzy kochajaa bartka za to jak wygladaa i wgll.. natomiast jest o wiele mniej fanek, ktorzy podziiwiaaja go za to jak gra i jakim jest człowiekiem, znanym tylko z medióów. bo tak naparwde nie mozemy powiedziec ze go lubimy za to kim jestt, bo go nie znamy.. ale mozemy powiedzieć ze go luboimy za to jak gra i znajac go z wywiadów.. i te platoniczne miłosci mnie mega rozwalają.. wrecz zalosne to jest ;]
ostro trzeba z nimi
JA KOCHAM Odre a Odra Kocha mnie pozdro hooligans
dziewczyny jestescie swietne! pokazali was dzis w polsacie sport i naprawde super sie prezentujecie. ladne, proste stroje+piękne dziewczyny+ dynamiczne uklady=sukces! pozdrowienia dla was wszystkich, a wpisuje sie po prostu pod pierwszym zdjeciem;) trzymajcie sie, oby tak dalej!
Pawel Brawo pokazales klase!!! gratuluje nagrogy!!!!!
Sprawdz w słowniku!!Widac ze Wrocław.
ebi jest cudowny ale trzeba dobrze myśleć o całej naszej drużynie
kocham go ! jat cudowny, przystojny i wgl. świetnie gra ! booski <3
Znam się na żużlu babsztylu!!!!!!
Leigh Adams to spoko gość zasługuje na to by być mistrzem Świata. Trzymam za niego kciuki. Co do Nickiego Pedersena to przejdz już na rente bo tylko tor niszczysz
Gosia Babicka doskakuje do piłki !!!
zacznij wkońcu jeździć to będzie dobrze a nie się opierd...
piekny atak BRAVO ;):):)
Miłosz, mam pytanko: ty jesteś ze SSKUL??
ciastko z kremem i wisienka:)
Ludzie, jak można kochać kogoś kogo się nie zna?
Bartek jest owszem przystojny..... no ale za to go kochacie?
Pewnie większość lasek co pisze te komenty ma 13 lat i o miłości nie ma pojęcia!
pozdrawiam Bartka i życze sukcesów
Ten po lewej koło Hyżego to Griszczuk ? ;|
Tak jest brąz dla nas!!!!!
czyli aktualnie ...NIGDZIE...hehe
skszywił sie jak jakiś pręt
czemu Misiek ostatnio w ogole nie wchodzi nawet na zmiane? ??
lalka kocham cie
klasyka gatunku, śietnie
ale araby
mmmm śliczna...
ale lachon
Ania Kocham cie
nie no, ale fanki siatkówki... jak by któraś zobaczyłą boruca, dajmy na to w telewizji, to stałąby się fanką piłki nożnej, a tak naprawdę nie miałaby pojęcia, czym jest offsajd, albo corner, albo libero w futbolu... a tak w ogóle, to czy wiecie, czym jest tak naprawdę przesunieta krótka, czym się różni przyjmujący od atakującego, co to jest linia 3 metra, plas, jak wyglądają poszczególne warianty rozegrania, na jakie strefy dzieli się boisko do siatki, oraz wiele innych teorii i pojęć, których wymieniać tu nie będę, bo za dużo miejsca by zajęło... powtarzam raz jeszcze, dajcie sobie spokój z tym uwielbieniem dla yudinów, sieziów, wlazłych i całej reszty "ciachów". albo wiecie co... nie, podniecajcie się nimi, piszcie, że ich kochacie, bo na pewno bardzo ich to bawi... pod warunkiem, że w ogóle na takie strony wchodzą i że chce im się czytać takie durne komentarze. można lubić siatkówkę a nawet poszczególnych siatkarzy (tak, jak ja LUBIĘ Yudina) ale nie przesadzajmy. żadna znana osoba nie potraktuje poważnie rozbeczanej nastolatki,która nie ma w życiu przyjaciół i /lub chłopaka...skoro nikt was nie chce, to czemu taki siatkarz ma zwrócić na was uwagę?
SUPER:-)/PO PRAWEJ:-)))/
wow! super fota!az sobie wydurukuje,jesli mozna? niesamowite ujecie:) brawo dla fotografa:P
|
proszę używać polskich znaków
Chcialbym aby dla mnie zatańczyła :)
Ślicznotka i te piersi mmmmmmmmmm
aniu jesteś śliczna laseczka koham cię
jagguś to mój tata
Jestem bardzo dumna z moiej siiostrzenicy Magda Luxemburg
Solo nic się nie zmieniłeś od czasów gdy na szkolnym boisku grałeś z chłopakami.... ksywa też ta sama ,jeszcze z podwórka heh...
nkt mi go nie zabierze to moje ciach i koniec całuski dla tomka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Uwaga bo wygracie resoviańskie mieczaki!!
stal stary polski klub
potęzny i wspaniały
bialo-niebieskie barwy ma
a w herbie jest ptak biały
i chociaz klub ten stary jest
kazdy mu wierny jest, każdy mu wierny jest!!
płoną stadiony, płynie krew
STal już tam jest!
stal już tam jest!
Z,Z,ZK<ZKS, Stal!!!:*
Rucek! Najlepszy jest! :) i ma słodkiego synka! <3
resovia grać nie umie, tylko cwaniakują.. stal rządzi!!! ;];]
KOCHAM
STAL I TYLKO STAL I TYLKO STAL RZĄDZII IRZĄDZIĆ BĘDZIE I WYGRYWAĆ
Stal to bogowie... kocham ich, a resovia szkoda gadać, tylko w gebie mocni,,, taa taka prawda....
pozdro dla kibiców stali : :*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:
'hiehie'- uwierz nie uciskają go te ochraniacze :P wiem coś na ten temat
+ oj jest eXtra ;*
ale na jakim zdjęciu???
Bardzo mi się podoba to zdjęcie. Najlepiej oddaje istotę samotności. Gratuluję wrażliwości i talentu.
|