losowe komentarze
jesteś super i tyle pozdrawiam
ODRA ZAWSZE Z NAMI!!!
basiu dymalska- kocham!!!!!!!
uśmiech na twarzy Marcina jak zawsze uroczy....
Ty parówo z Wałbrzycha powinienieś wiedziec czemu Śląsk już nie gra.No cóż ale nie powinienem sie dziwic wy tam nie macie telewizjii na takiej prowincjii.
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! AVE ŚLĄSK !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
wygląda niemal jak Nicole Scherzinger! ;D ;)
3:0 dla Polski..
bardzo dobry mecz Bartosza xD
19 punktów!
nio złotka to kiedy imprezka???pozdrawiam
Ania jesteś cudowna! ! !
kazdy kto byl chociaz raz na gorniku i na meczach siatkarek sezon temu, wie ze nic nowego w tych ukladach nie bylo. nawet im sie nie chcialo otwarcia meczu gwiazd wymyslac, ale trzeba przyznac ze ladnie to wszystko wyszlo
Ula - jesteś świetna!!!
:))))
piekne dziewczyny super zawodniczki;););)
ach to Twoje ciałko, boskie :)
agata wes sie troche zadstanów nad tym co piszesz to nasz mistrz wieze ze w sezonie 2008 zostanie mistrzem swiata
co za idipta to napisał ,,na tym zdienciu wyszedł jak idiota a po zatym sa ładniejsi od niego,, ja sie z tym nie zgadzam jest nananana przystojniejszym siatkarzem na swiecie
najlepszy koszykasz Dominik Tomczyk zostan w SLASKu na nastepny sezon :)
z kolei leon walczyl z dudkiem o trzy unkty
mistrzowskie ujecie hehehe
Alu znów Cie widze. Nie moge odczepić wzroku od monitora... jestes naj!!!
MARIO RZADZI:D I TYLE... :D KCMW:
:
zna ktos ptaszka ze szkolki jak tak to piszcie pliska papa
Jestem kolejną osobą która zalicza się do fanów Ani. Aniu super grasz jesteś piękną kobietą uwielbia Cie połowa tego kraju(zwłaszcza faceci) jesteś ideałem kobiety.
Justyna...zapierasz dech... :*
tak sie bawi WISŁA
niesamowity talent.
spłukała to jajo z włosów ;)
niczym jadar w Radomiu dno !
eh kur
cos sie komus tu niepodoba to spierd
** mi z tej stronki!!!.Natalka Jest zezczywiscie piekną kobietą;d ...ah idealna matka moich dzieci;d;d;dd;d;!!!!!!
można by troszkę wagi zgubić, może troche ruchu