ilość zdjęć w galerii: 30
data dodania: poniedziałek 05 lipiec 2010
Żużlowcy Betardu Wrocław pokonali Falubaz Zielona Góra 51:39. Odnieśli tym samym swoje czwarte zwycięstwo z rzędu w lidze. Wszystkie były tym cenne, że pozwoliły wrocławianom zainkasować także w każdym przypadku dodatkowo punkt bonusowy.
losowe komentarze
suuuper!!! pozdrawiam!!! gdzie teraz bywasz?? bo już chyba nie w krakowie?
nO baaa ;]]]
wiecie co zalosne jest to ze piszecie tylko i wylacznie o jego wygladzie do przesady nie wazna jest uroda a to co jest w srodku jaki ma charakter docencie chociaz raz jego talent a wy ciagle swoje "Kc bartus kocham cie" zal mi was idol to idol a nie kochanek od razu ide bo nie moge czytac tego co tu wypisujecie zalll!!!
odpowiedż na gość to siostra i dziecko siostry
UMIEM
No, pięknie ; ) ; >
hah jest boski;D i jego kolega przyjaciel tez... :D juz nie dlugo obydwoje beda zajeci wiec bez sikania laski ;D hahaha
Świetne zdjęcie on jest po prostu cudowny :*
fuj i na dodatek tańczyć nie umie
Do Pejsoviaka- MEWA BIAŁA Was Jeb*la!!!STAL RZESZÓW Fans!!!
wiesz co chyba zaczne chodzic na mecze zkz
No to się nazywa kobieta...!!!
nie no fajniutka kózka :D
Jeśli Magda to czyta to mam taką sugestię, że w poprzedniej fryzurze wyglądała znacznie lepiej :/ Pozdrawiam
do <nieznany>
bez obaw, przeciez kazda moze napisac ze jest laską Ebiego ;p a kto Ci to udowodni? nikt? tak samo jej. kazdy moze wciskac takie kity
a z tego co mi wiadomo to Piękny jest wolny :-)
pozdrawiam
NO nie już mozecie spadac do 1 ligi!!!!! CI co są w 1 lidze użadza Wam przyjęcie powitalne!!!!! buhahahahaha
piekne jestescie dziewczyny
każdej z cheers czasami cos nie wychodzi zresztą tak samo jak koszykarzom ale przecież nie sposob wszystko robic idealnie. Ważne że są uśmiechnięte i nawet z pomyłek potrafią wyjść z twarzą:) Kasiu jesteś super jestesmy z Tobą!
co to kurwa, Papież przyjechal do Orbity?:D:D
on jest taki sliczny!!!!!!!!!!!!!!!!
już za 4 lata będziesz mistrzem świata..........
no prosze
jesteś super fajny siatkarz. i niech ta głupia sztuczna fanka lacuś nie pisze że jest twoją największą fanką bo ja nią jestem. ty głupia sztuczna lacuś odpimpkaj się od mojego siatkarza bo sama zaraz będziesz trupem. ciebie mariuszu pozdrawiam bardzo serdecznie z niecierpliwością czekam na mecze reprezentacji polski. fanka paola.
laska tak, ale jak gra! to jest dopiero :)
holta myśle że zabolało
Ania jest najfajnejsza kocham ja ale nie stety nie mama tylu lat co ona ale jest piękna
wspaniałe zdjęcie, idealnie uchwycony moment
cóż za wstrętna żmijka upuszcza tu jadu? uffff, jak dobrze, ze wy wiecie jak to sie powinno robić!
www.sebafoto.com
szukaj-4310/trzci%F1ska
Paulinka jak zwykle szeroki uśmiech na twarzy!:)
NASZA POLONIA, ARKA GDYNIA, ODRA OPOLE NAJLEPSI W POLSCE :*BUZIAKI DLA WSZYSTKICH CO SA ZA NAMI :D