ilość zdjęć w galerii: 30
data dodania: środa 01 wrzesień 2010
Galeria zawierająca przykładowe kompozycje rozkładówek w fotoksiążce. Pokazane strony mają wielkość 44cm x 30cm, co po złożeniu daje uniwersalny format albumu 22x30cm.
Wykonuję usługi fotografii ślubnej na terenie całej Polski.
Szczegóły oferty można zobaczyć na stronie www.fotograf-wroclaw.com
Kontakt e-mail: redakcja@sebafoto.com, numer gg: 2330683.
Fotograf: Sebastian Stankiewicz.
losowe komentarze
CO TRZY GŁOWY TO NIE JEDNA
TROY JESTES ZAJEBISTY
Nie widzicie tylko głowy! Przecież on klęczy pośrodku - można poznać po numerze na koszulce (7 jakby ktoś nie wiedział).
jak widac arek ma jakies problemy ze soba... moze sam nie wygalada jak facet
Mam z nia zdjęcie ze spodka. Boska.
wiecie co ja mysle ze to pisza nowe laski ze slaska i nie moga sie pogodzic ze nasz "stare" byly sa i beda lepsze!!! taka prawda ze nowe nie dorownuja w niczym ze "starymi" ani tancem ani uroda! tak wiec skupcie sie na sobie a nie na dziewczynach bo to jest smieszne!!!
MNIE to nie kręci!!!!! ATLAS WROCŁAW!!!!!!!!!!!!
Chyba Klaudia musisz zacząć działać :)
Fajnie ale to Nicki zostanie MISTRZEM!! Pozdro
Brawa dla Krzyśka!najpierw był świetnym zawodnikiem,a teraz wspaniale trenuje ZAKSE!!!!!!!!
NO nie już mozecie spadac do 1 ligi!!!!! CI co są w 1 lidze użadza Wam przyjęcie powitalne!!!!! buhahahahaha
Troy Troy TROY TROY TROY BATCHELOR ządzi
lol
POLONIAA ZAWSZE I WSZEDZIEE A TY JAKIS SPARTIANINIE ZAL MI CIE PLEPSIE PAL GUME
ogór nie patrz na te poprzednie jesteś super
richardson blaga Adamsa zeby go nie besztal na totrze heh
sliczniutko
sliczna jestes milena kocham cie
Sitera się HAMSKO zachowal wobec Daveya powinni go za to ukarac do końca TEGO SEZONU i kawalek następnego.
Jarek: Spójrz sie w ten aparat. to pójdzie na caly świat.
Tomek: Nie i ch.j xD
no no, widzę Panowie ćwiczą Poloneza :D
stal to dno to dno Falubaz wygra tylko FALUBAZ
dziewczyny piszcie jezeli bedziecie cos wiecej wiedziec
Ale masz radochę co!!!!TO was czeka w następnym roku i będzie ekstraklasa bez Wrocławia HEHE ale było by suuuupeeeeer!Pozdrowionka dla fanów Andreasa i Polonii!
uwielbiam te Twoje nadgarstki;) zresztą całą Cię uwielbiam
SPOKO TAKA WYSPORTOWANA ...
właśnie, skoro dziwczyny postanowiły wyjśc na boisko nie przeglądajac się wcześniej w lustrze no to ich problem.
no może sztuczna to nie jest ale napewno nie jest jakąś ślicznością mi sie tam osobiście nie podoba i uważam że nie powinna tnczyć w zespole ale o gusach sie nie dyskutuje.
Aaaa POLONIAAAA !!!!!!!!
Jesteś super siatkarkom,i masz świtną urodę.Pozdrowionka!!!