losowe komentarze
Co tu duzo mowic, najpiekniejsza hala w Polsce...
jonsson góra
Żółta i biała gdzie one są !!! Były tylko na jednym meczu a powinny być na każdym !!! Pozdro
He is sooo freaking cute! I love that he is driving for Rospiggarna! :)
Wygraliśmy hurra unia leszno40-50alas wroclaw!!wts to najlepsza druzyna w polsce i mistrz swiata to jason crump,a z polski to jarek hampel jarek"maly"
wts pokonala jak zwykle na pierwsze miejsce w ksyfalifikacji i ma pierwsze miesce
JA sie nie rzucam!!!! Mam nadzieje że przegracie z Zieloną Górą!! hehe Świete przymieże Fabulaz,Sparta,Wybrzeże!!!!!
JEDNAK NASZE POLSKIE NAJŁADNIEJSZE
mają, mają tyle,latka lecą..
Edytko każdy twój występ to jest coś pięknego,a twój każdy ruch to czysta poezja. Pozdrowionka!!!!!!!!!!!!!
Jelena to moja ulubiona zawodniczka dziękówa za taką wypaśną fote naprawde super :)))))
Jestam Przekonany Ze Wygramy z Tarnowem! W Dwumeczu Będziemy Mieli Lepszy Bilans Małych Punktów i Ekstra Będzie Nasza!!!Już Niedlugo Biało-Niebieska Inwazja Na Tarnów!!!
on poprostu jest boski na każdym zdjęciu! tylko szkoda że jest żonaty!!:(
Bardzo bym chial byc jej narzyczonym a tym bardziej robic zdjecia!!
Śląsk Wrocław jest super!!!!!
Wiadome!...:D
Leigh Leigh Leigh Adams !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~!!!!!!!!!!!!!!!!!!~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
ekstrymalna poza i musi być punkt:) B.B. love hehe
trudny do upilnowania tylko metoda gleba do poestrzymania
Taak Niksonn ;* ja sie z tb zgadzam jak najbardziejj.. a tak wgl wydaje mi się, że na tym forum jst o wielee wiecej `faanek` którzy kochajaa bartka za to jak wygladaa i wgll.. natomiast jest o wiele mniej fanek, ktorzy podziiwiaaja go za to jak gra i jakim jest człowiekiem, znanym tylko z medióów. bo tak naparwde nie mozemy powiedziec ze go lubimy za to kim jestt, bo go nie znamy.. ale mozemy powiedzieć ze go luboimy za to jak gra i znajac go z wywiadów.. i te platoniczne miłosci mnie mega rozwalają.. wrecz zalosne to jest ;]
Ojj...!!! Jacko, debilu skończony, chyba widzisz kto lepiej sobie radzi w Grand Prix i w lidze. Oczywiście że Nicki Pedersen!!!!1
napewno, Ci nikt nie da konkretnych namiarów.
Zebys chciala nawiazac znajomych z fanami agi to pisz na GG. bo kazdy jst ostrozny z takim czyms...
najlepsza zawodniczka
a co to za Mosiara?
Przystojny, niesamowicie zdolny, pracowity, zabawny.... ahh chłopak jak marzenie!
Tylko pozazdroscić wybrance serca takiego męzczyzny ! ;
***
na tym zdjęciu wyszedł jak idiota a pozatym są ładniejsisiatkarze od niego
No i co łyso wam fani adamsa!!! NICKI PEDERSEN był wyraźnie od niego lepszy zdobył 17 pkt. a adams tylko 11!!
KASIEŃKO ! MINKA PRZEUROCZA I SŁODKA .NATALKO TWOJEJ NIE WIDAĆ JEŚLI MOŻECIE WYRZUCIĆ HAMÓW I PROSTAKÓW ZWPISÓW I KOMENTARZY TO ZRÓBCIE TO !!!
jest swietna
Noo zaczną!!! Pozdrawiam Darie
Tak jest Mistrzowie!!!!